Cover nového alba Scissor Sisters

Nejpopulárnější gay kapela světa vydává čtvrté album, které bude k mání už 28. května. Album se bude jmenovat Magic Hour a má jít jako vždy o tanečně laděnou desku.

Jak říká frontman Jake Shears, půjde o future-pop s důrazem na beat a s velkým překrýváním jednotlivých stylů.  Album produkuje britský producent Calvin Harris, takže se dá předpokládat, že to bude více „disko trysko“ než kterékoliv jejich předchozí album. Calvin Harris se mimo vlastní tvorby (jistě znáte hity jako Ready For The Weekend a Flashback) věnuje skládání např. pro Kylie Minogue, Sophie Ellis-Bextor nebo Rihannu (hit We Found Love). Jeho zvuk je velmi lehce rozpoznatelný a charakteristický, je proto na místě strach, aby Scissor Sisters zůstali sami sebou a neztratili svou osobitost. A  také své fanoušky. Třetí album Night Work se nesetkalo s takovým úspěchem jako dvě předchozí alba a je tedy na čase přijít s albem, které zase dobije hitparády.

Poslechněte si první dva singly z tohoto alba a podívejte se na jejich oficiální videoklipy. Zatím neproběhla nějaká velká vlna nadšení, Shady Love je sice lepší než Only The Horses, ale doufejme, že jde o ty horší kousky z chystaného alba a že se ještě dočkáme hitů úspěchem srovnatelných s tracky jako I Don’t Feel Like Dancing, Filthy/Georgeous nebo Comfortably Numb.