Být single může být zábava. Můžete jít kdykoliv ven, aniž byste se napřed s někým musely domlouvat či dovolovat se. Můžete se líbat s kýmkoliv, aniž byste se někoho musely ptát. Staráte se jen o sebe, děláte si, co chcete. Můžete mít doma bordel jako v tanku, můžete jíst na snídani tvarůžky nebo utopence, zapíjet to pivem a můžete pařit o sto šest. Je to jen na vás.

Ovšem… osud je občas pěkně škodolibý a v době, kdy jste zrovna single a chcete si užívat svobody, večírků a nevázanosti, všichni vaši přátelé jsou zadaní. To se pak člověk cítí trošku jako páté kolo u vozu.

Co takhle jít do klubu sama?

Naskakuje vám husí kůže jen z představy, že byste šla někam sama? Bez někoho, kdo by vám kryl záda, prostě nejste schopná se bavit? A co to jednou zkusit? Můžete si tancovat podle sebe, kdy chcete, na jakkoliv stupidní písničku chcete, jakýmkoliv pro ostatní nestravitelným tancem… A když zbystříte slečnu, která stojí za to, můžete na ni házet pohledy nebo ji jít přímo oslovit bez ohledu na to, co na to řeknou ti, co (ne)jsou s vámi.

Co takhle přemluvit vaše zadané přátele?

Musíte jim samozřejmě nabídnout něco zajímavého. Těžko je vytáhnete do klubu, kde se hraje hudba, kterou nesnáší nebo kam by nikdy za žádných okolností nešli. Pokud jsou to gaučoví povaleči, přizpůsobte jim trošku výběr klubu a neberte je někam, kde si nebudou moct sednout nebo kde servírují jenom pivo a tvrdý alkohol, pokud jde zrovna o sebranku rádoby znalců vína, kteří nepijí nic jiného. Zkuste přemluvit DJe (je-li na místě nějaký), ať zahraje nějakou vaši společnou oblíbenou písničku, na kterou vytáhnete přátele tancovat, pokud se stydíte jít sama jako první. Když po písničce odejdou, bude pro vás mnohem jednodušší na place zůstat a předvádět vaše ooooooo tak svůdné kreace ;).

Přátelé jsou v párech, takže pokud někoho sbalíte a vytrátíte se s ním, nikdo si toho pravědpodobně ještě dlouho nevšimne.

A na závěr… nemůžeme si odpustit následující vtipná gifka… jen se na ně podívejte a pokud vaše paměť sahá až do devadesátek, vychutnejte si společně s redakcí vtipné momenty z této éry.

Pozn. red.: vyzýváme mladší ročníky, ať nám pošlou vtipná gifka soudobých tanců!

PRO TU SPRÁVNOU AKCI KLIKNĚTE NA OBRÁZEK!!!!