Pojďme si představit trošku blíže dvě nové hlavní postavy ze skotského lesbického seriálu Lip Service. Sadie (alias Natasha O’Keefe) sice hrála už v minulé sérii, zde však nebyla hlavní postavou. Lexy je oproti tomu postavou naprosto novou, kterou ztvárnila australská herečka Anna Skellern.

Nezávislá a dlouhoprstá Sadie, konec první série pro ni nebyl příliš optimistický. Zůstala sama a s vědomím, že Frankie stále miluje Cat. Nazačátku druhé řady, kdy vyjde najevo, že bydlí ve svém autě a zrovna se jí nedaří, jí Frankie nabídne pomocnou ruku.

Co od postavy Sadie můžeme čekat sama Natasha O’Keefe trochu nastnínila: intriky, láska namísto pouhého chtíče, chození na místa, kam by neměla, vydávání se za jiné…avšak bude mezi přeživšími.

Natasha O’Keeffe je dá se říct novickou mezi herečkami. Na televizních obrazovkách jsme ji mohly vidět ve videoklipu Falling Down od britské kapely Oasis.

Avšak Natashina první skutečná role je právě postava Sadie v Lip Service. Uhrančivý pohled a její rysy podtrhnuté výrazným make-upem zajísté přitáhnou nejeden pár očí. A co v těchto dnech dělá představitelka Sadie? Jak sama řekla v interview pro BBC Three, je v Glasgow a pracuje na novém filmu s názvem Filth.

Pro facebookové fanoušky tu máme jednu zajímavou stránku.

Lexy, přirozeně chytrá a bystrá lékařka z místní pohotovosti, na scénu přicházíuž v první epizodě, coby nová spolubydlící. Sotva se objevila ve dveřích, zamotala někomu hlavu. Tou, která jí propadla na první pohled, je Tess.

Její postava na nás může působit jako cynická osoba, která se s nikým a ničím nemazlí, ale ve skutečnosti je Lexy soucitná a hlavně dobrá ve své práci. Rychle se stane součástí životů svých nových přátel, avšak brzy nám odkryje svou doposud skrytou stránku, která ji činí zranitelnou.

Anna Skellern je zkušenou, v prvé řadě seriálovou herečkou. Avšak letos také pracuje na novém filmu, krimi komedii Gambit. Hraje sekretářku Alana Rickmana a v mezičase si podle svých slov při natáčení užívá plno legrace s Colinem Firthem a Cameron Diaz.

A co říká představitelka Lexy na scénky v doktorském plášti? Že je to ten nejlepší kostým vůbec!