Před pár týdny se na trhu objevila revoluce pro ženy, které nerady nosí kabelku, ale přesto s sebou nějakou tu drobnost nosit musí. Místo kabelky si stačí vzít spodní prádlo. A to ne nějaké podvlíkačky po babičce, ale sexy podprsenku!

Podle různých průzkumů a měření se zjistilo, že průměrná kabelka se všemi proprietami obvykle váží 5 až 10 kilo, v závislosti na tom, jdeme-li do práce, na nákupy nebo jen tak večer na rande (schválně, hoďte svoji kabelku na váhu a napište nám, kolik váží ta vaše). Taháme s sebou spoustu zbytečností, které nakonec stejně nevyužijeme, ale pro jistotu si je vezmeme. Oční stíny, parfém, náhradní silonky, lak na nehty, diář, do které si beztak nic nepíšeme a tak dále. Dokonce znám jednu sLečnu, která si v kabelce nosí celý arzenál spodního prádla včetně ponožek, protože „co kdyby náhodou“. Mimochodem, ptala jsem se jí, jestli takhle po tancovačkách končí u jiných sLečen doma, na což mi odvětila, že zatím ještě ne, ale snad to jednou přijde.

Takže s sebou taháme nepotřebné věci, i když nám vystačí třeba jen pár bankovek, telefon, klíče a nějaká ta pomáda na rty. Ale zase mít to jen po kapsách u kalhot a mít tak nepříjemné „boule“? Na trhu se objevilo řešení a není ani nijak závratně drahé. Jmenuje se Joeybra, pojďme se na ni podívat zblízka.

Nová podprsenka Joeybra je nejen funkční, ale i sexy! Autorky projektu (dvě studentky z univerzity v Seattlu) zatím propagují verzi se zvířecím potiskem, ale to je údajně jen začátek a vzorů by mělo přibýt. Podprsenka má dvě boční kapsy, kam lze schovat peníze, kreditní kartu, mobil, MP3 přehrávač i klíče (pokud nejste milovnicí obřích svazků, samozřejmě). Podprsenka má navíc odnímatelná ramínka, takže ji můžete nosit v podstatě ke všemu (ano, i k tílkům s vykrojenými zády!). Otázka je, za jak dlouho si zvyknete, že máte něco pod pažemi a co uděláte, když vám zazvoní mobil????

Další otázkou je, kdy se tahle vychytávka objeví na evropském trhu. Zatím je možnost si ji nechat poslat z US a ani ceny za poštovné se nezhrozíte. Mrkněte na jejich web, kde se dozvíte více.
Takže, za jak dlouho se potkáme v klubu s mobilem pod paží? :)

Nemohu si odpustit na závěr přidat jedno video o tom, že není funkční podprsenka jako funkční podprsenka. Japonci přišli s „dobrým“ nápadem mnohem dříve. Milují sushi a nechtějí se vzdávat vlastních hůlek na sushi. Takže….?

Samozřejmě jde o ochranu přírody, protože nemusíte kupovat pořád nové a nové hůlky!