Nezapomeňte, že nové album newyorské partičky Scissor Sisters Magic Hour vychází jíž toto pondělí 28. května!

V Česku je ke koupi například v obchodu Vltava, ale pokud nelpíte na fyzickém nosiči hudby a se zákonem si moc hlavu nelámete, snad vás potěší, že album uniklo na internet již před několika dny.

Na první poslech to jsou staří dobří Scissor Sisters, písně jako Baby Come Home, Inevitable nebo Somewhere nesou jejich klasický zvuk. Z taneční Only The Horses se stal hit už před měsícem, kdy píseň skončila na 12. místě britského žebříčku UK Singles Chart a na tanečním parketu pravděpodobně skončí také píseň Keep Your Shoes, která kombinuje současný dance sound se samply z osmdesátek a devadesátek (nutno dodat, že tak zábavným způsobem, až nad tím možná budete kroutit hlavou stejně jako já).

Naproti tomu některé kousky jako San Luis Obispo, Self Control nebo F*** Yeah jsem rovnou zařadila do své kategorie „mimo“, to jsou opravdu tracky, které znějí, jakoby kopírovaly klubovou devadesátkovou scénu (nemůžu si pomoct, ale prostě tam slyším 2Unlimited, Jaydee, U.S.U.R.A a v Self Control přímo vykradli Robin S. a její track Show Me Love) a bude to chtít si je asi poslechnout víckrát, než je začnu brát vážně :).

Po albu Night Work, které bylo ryze taneční a na „ploužáky“ už nebylo místo, se v Magic Hour zase můžeme zasnít u tracků Year Of Living Dangerously a The Secret Life of Letters. Přímo vybízejí k obejmutí a polibku druhé polovičky!

Co vám mám povídat, poslechněte si jejich album sami a uvidíte, jak se vám bude líbit… :)