Hvězda seriálu Sex ve městě si v neděli 27. května vzala svoji dlouholetou partnerku a snoubenku Christine Marinoni, se kterou vychovává tři děti. Svatba se konala jak jinak než v New Yorku :).

Seznámily se v roce 2002 a o dva roky později již tvořily pár. Zasnoubily se na shromáždění na podporu gay sňatků v New Yorku v době, kdy ještě nebyly légální. Se samotnou svatbou se ale rozhodly počkat do doby, než bude ve státě New York zlegalizována (k čemuž došlo loni v létě).

Cynthia má z přechozího manželství dvě děti a jejich otcem je fotograf Danny Mozes, po jehož boku žila v letech 1988 až 2003. A s Christine mají malého Maxe, kterého Christine porodila v únoru 2011. Při dotazu na svoji sexualitu jednou odpověděla: „S muži jsem byla celý život a nikdy bych se do ženy nezamilovala. Ale když se to stalo, nepřipadalo mi na tom nic zvláštního. Jsem prostě žena zamilovaná do druhé ženy.“

Inu, má ta Christine ale štěstí!!!!! Přejeme jim spoustu spokojeně a láskyplně prožitých let!

Před čtyřmi lety Cynthia Nixon také odhalila, že prodělala rakovinu prsu, která jí byla zjištěna na preventivní prohlídce. Možná právě proto se rozhodla vzít roli v divadelní hře Wit, ve které její postava prodělává rakovinu, a kvůli roli si oholila vlasy. Byla za ni nominována na nejlepší herečku a příští měsíc bude soutěžit o Tony Award.

Tímto bychom vás chtěli odkázat na náš článek věnující se AVON pochodu proti rakovině prsu, který se koná 9. června v Praze. Přijďte a vyjádřete tak svoji podporu všem ženám prodělávající tuto nemoc.

Aktualizace z 31. května: zde je svatební foto!!!!!! Všimněte si Cynthiiných kratkých vlasů, které po oholení ještě nedorostly.