31. května Madonna zahájila své MDNA Tour v izraelském Tel Avivu, máme pro vás exkluzivní video nejen z příprav ale i z koncertu samotného!

MDNA Tour se skládá z 86 koncertů (dovedete si představit 86 koncertů za sebou???), show začíná na Blízkém Východě, odkud míří do Evropy, posléze do severní Ameriky a končí v jižní Americe 22. prosince v argentinské Cordobě. Mezi koncerty jsou odstupy většinou dva až tři dny, ale napočítaly jsme 16 koncertů, které se konají hned druhý den. Její minulé koncertní turné Sticky & Sweet Tour mělo celkem 85 koncertů, ale ty byly rozloženy do 11 měsíců,  zatímco u MDNA Tour jde pouze o 7 měsíců. Inu, Madonna se toho zřejmě nebojí. Je otázkou, co na takový zápřah říkají její děti, ale vydělávat se holt musí.

Nejblíže České republice bude Madonna při koncertech v Berlíně, Vídni a Varšavě, rozpis koncertů naleznete na Madonnině oficiálním webu.

Na youtube.com najdete ještě spoustu dalších amatérských videí, takže se můžete podívat na další písničky, které na koncertu zazněly. Skvělý taneční výkon je například při songu Celebration, kvalita videa už je ale horší.