Ano, je tomu tak. Lindsay Lohan možná čeká její velký comeback a to konkrétně s filmem Liz & Dick o Elizabeth Taylor a jejím čtvrtém manželovi Richardovi Burtonovi. Přinášíme vám několik fotek z natáčení a také pár důvodů, proč by Lindsayin comeback mohl tentokrát vyjít.

Richarda Burtona v tomto filmu ztvární Grant Bowler (44), australský herec, kterého můžete znát třeba ze seriálů jako Ztraceni nebo True Blood. Jeho podobu se slavným Markem Antoniem z nezapomenutelné a neopakovatelné Kleopatry můžete porovnat zde:O jeho hereckých kvalitách dnes pochybovat nebudeme. Zaměřme se na průserářku Lindsay, kterou už většina lidí více či méně odepsala a teď se jen čeká na její další skandály, další příšerné fotky a další odhalení.  Tohle je role, za kterou by leckterá jiná herečka dostala Oscara (životopisné snímky mají asi nějakou zvláštní moc, že tolik vyhrávají Oscary). Jenže Lindsay? Bude mít film úspěch? Nebo bude odsouzen ještě v den premiéry?

Pojďme se podívat na několik důvodů, proč by to naopak mohlo vyjít.

Není to nic extra náročného

Lindsay se na tento film nemusí připravovat tolik jako třeba na svůj poslední (snímek Machette od Roberta Rodriqueze, kde hrála zabijáckou jeptišku a ukázala se nahoře bez), nebude si muset zapamatovat nekonečné řádky dialogů, trénovat fyzičku a tak dále.

Natáčí se hned za rohem

Film se natáčí v Los Angeles, takže Lindsay nemusí vytáhnout paty ze svého města. Nebude mít žádné problémy s překračováním hranic, žádné mimoměstské parties až do ranních hodin, kterými se při natáčení filmů proslavila. Bude v Hollywoodu, kde na ni budou dohlížet paprazzi a taky Stephanie Sautner, soudkyně Vrchního Soudu, která Lindsay varovala, že ji nechá posadit do vězení, pokud zase poruší zákon.

Má toho správného šéfa

Producentem filmu je Larry Thomson, který dokázal zkrotit i takové bouřliváky jako David Hasselhoff (viděli jste hamburgrový mejdan u něj doma?), William Shatner nebo Drew Barrymore zamlada. Larry by mohl Lindsay udržet s prominutím na vodítku a od té doby, co ji najal, se zatím v bulváru neobjevil žádný nový Lindsayin skandál.

 Je to ta pravá role

Liz Taylor nebyla žádná hodná a vzorná holčička, skandály a paparazzi k ní neodmyslitelně patřili… Takže to je role, kde se Lindsay nebude muset moc přetvařovat.

Je to její poslední šance

Jestli Lindsay projede i tuhle šanci, je hooooodně nepravděpodobné, že by dostala ještě další. Jestli tohle zvoře, uzavřou se jí dveře do Hollywoodu.

 

Co si myslíte vy? Zvládne to?

Film režíruje poměrně neznámý režisér Lloyd Kramer, takže se necháme překvapit. Zde jedna fotka z natáčení: