Lindsay Lohan v pátek ošklivě bourala v Los Angeles. Střetla se s velkým náklaďákem, její Porsche je na odpis a řidič náklaďáku tvrdí, že to byla její vina.

Lindsay byla právě na cestě na natáčení filmu Liz & Dick, o kterém jsme vám přinesli článek v pátek. Lindsay byla po nehodě převezena do nemocnice Santa Monica UCLA Hospital v Los Angeles, ale po kontrolní prohlídce a ošetření drobných zranění byla propuštěna, návštěva nemocnice nezabrala ani dvě hodiny. Protože natáčení bere vážně, rovnou z nemocnice jela za filmovým štábem a odmítla vzít si den volna a zrušit tak den natáčení. Požádala o zakrytí svých ran makeupem, aby mohla plynule pokračovat ve filmu.

Policie potvrdila, že žádný z účastníků nehody nebyl pod vlivem alkoholu ani jiných návykových látek. Lindsayino Porsche dopadlo hodně špatně, což bude mrzet především půjčovnu aut, od které si Lindsay tenhle sportovní vůz půjčila.

Řidič James (který si nepřál zveřejnit své příjmení) tvrdí, že to byla chyba Lindsay, že jel svým obvyklým způsobem rychlostí 40 mil za hodinu, když do nějak najednou ze strany nabourala. Tvrdí také, že existuje video z této nehody a jsou i svědci, takže bude jednoduché prokázat, kdo byl na vině. Lindsay doprovázel v druhém autě patrně někdo ze štábu a Jamesovi údajně nabídl peníze jako úplatek. Takže ještě uvidíme, jak to vlastně všechno bylo.

 

Zde je video s výpovědí řidiče kamionu.