Ode dneška za týden to bude přesně 30 let ode dne, kdy světlo světa spatřila britská skupina Wham! a zároveň jejich první singl z pera Andrewa Ridgeleyho.

George Michael a Andrew Ridgeley – to je duo, které v 80. letech tvořilo skupinu Wham!, která vydala tři studiová alba a stala se nejoblíbenější kapelou na dvou kontinentech. A co si pro nás gay ikona George Michael přichystal? Přesně v den třicetiletého výročí začnou rádia hrát Georgův nový singl White Light.

Tímto singlem bych chtěl všem za obrovskou podporu ty tři desítky roků poděkovat všem svým fanouškům, a protože se na každé jubileum sluší a patří uspořádat pořádnou oslavu, plánujeme s Andrewem Ridgeleyem Pop Extravaganza tour,“ pronesl George Michael před novináři a všechny tím šokoval.

Zda-li se bude jednat o světové turné nebo jen o pár promo vystoupení na připomenutí starých dobrých časů Wham!, o tom můžeme zatím jen spekulovat. Pravdou však je, že George Michaela není nikdy dost a proto 29. června nalaďte rádia a poslechněte si White Light!