Zdá se, že Olympijské hry 2012 nejsou dostatečně velká událost, jelikož jak všichni moc dobře víme, Londýn tento rok taktéž hostuje mimo klasický Gay pride taktéž World gay pride, čili největší světovou LGBT akci roku na světě.

Soho čtvrť a Trafalgar Square se stanou v sobotu 7. července hlavním místem, kde se tahle velkolepá akce bude odehrávat.

A na co se můžou ti, kteří mají to štěstí se do Londýna dostat, těšit? Průvod více než 170-ti skupin odstartuje okolo 13. hodiny místního času z Baker Street, bude pokračovat přes známou Oxford a Regent Street až k Whitehall, kde by měl okolo 16.30 končit. Mimo jiné v průvodu nebudou chybět spousty pestrobarevných návěsů s lidmi reprezentujícími různé profese, náboženství a etnické skupiny z celého světa. Pokud jste na průvodu jako je tenhle ještě nebyli, takhle vypadá to, na co se můžete těšit!

Hlavní stage bude právě na Trafalgar Square, kde budou celý den vystupovat zpěváci, zpěvačky, taneční skupiny a jiní umělci. Můžete mimo jiné očekávat známou světovou zpěvačku Deborah Cox, která bude hvězdou celého dne.

A jak jinak zakončit tento velkolepý den, než v některém z mnoha londýnských gay klubů, jako je například Green Carnation, kde proběhne největší L party celého roku!

Tak kdo z vás si tuhle událost nenechá ujít?