Možná už jste zaslechli, že má Johnny Depp po rozchodu s Vanessou Paradis novou „kamarádku“, které dokonce koupil i koně. Teď se kvůli němu Amber Heard prý rozešla se svojí přítelkyní Tasyou van Ree. Co je na tom pravdy?

Partnerkou šestadvacetileté bisexuální hollywoodské herečky Amber Heard byla již od roku 2008 fotografka a umělkyně Tasya van Ree. Amber se přitom vyoutovala až na konci roku 2010. Teď to vypadá, že je sladké romanci konec. Už několik měsíců se šušká o tom, že je něco mezi Amber a Johnny Deppem a někteří si dokonce myslí, že za rozchodem Deppa s Vanessou Paradis stojí právě Amber Heard. Depp s Paradis spolu přitom vychovali dvě děti a byli spolu celých 14 let.

Amber a Johnny se seznámili při natáčení filmu Rumový Deník a jak vidno, evidentně si padli do noty. Amber označila filmování s Deppem za „nejlepší zkušenost“ svého života, byla pozvána do jeho soukromého letadla a Depp jí také nedávno daroval koně. Sám na koni začal jezdit při natáčení filmu The Lone Ranger, který přijde do kin roku 2013, kde Depp hraje indiánského bojovníka jménem Tonto (nevím, je-li to opravdové indiánské jméno, ale je to úsměvné, protože tonto znamená ve španělštině hloupý). Takže teď bude Johnnyho na projížďkách doprovázet i Amber, aby nebyl tak osamělý?

Amber ani Tanya rozchod zatím nepotvrdily, naopak byly spatřeny spolu tento týden před nákupním centrem v Los Angeles a chovaly se k sobě přátelsky. Rozchod už měl přitom podle některých zdrojů proběhnout před dvěma měsíci.

„Je do ní zamilovaný. Začali spolu spát během tiskového turné k filmu Rumový Deník,“ řekl zdroj pro server PerezHilton.com.

Na druhé straně se objevují spekulace, že románek s Deppem je pro Amber jen předem vykalkulovaný způsob, jak se stát ještě větší celebritou a získat tak lepší role. Amber sice začala točit filmy už v roce 2004, Rumový Deník je ale zatím tím největším, díky němuž může vylézt o pár příček nahoru po hollywoodském žebříčku.

Uvidíme, jak to s ní nakonec bude a jestli je vůbec bisexuální a nebo to byl jen další způsob, jak se zviditelnit. Pamatujete, když ještě byla Anne Heche lesbičkou a nebo ten úžasný opojný románek Lindsay Lohan se Samanthou Ronson? Koho tak asi mají v postelích dnes?