Na zena.centrum.cz vyšel článek o tom, proč vlastně ženy při sexu vzdychají. Jestli je tomu opravdu tak, jak píší, pak by nás zajímalo, proč vzdychají lesbické ženy? Z recese? :)

V článku se píše, že hlavním důvodem, přoč se ženy při sexu hlasově projevují, tj. vzdychají, sténají, povzbuzují a křičí, je to, aby přiměly partnera k rychlejšímu konci. Ano, aby to měly rychle za sebou, aby partnera víc vzrušily a přivedly ho tím rychleji k orgasmu. Jasně jasně, někdy je divadélko potřeba a velmi často vzruší samotnou „vzdychající“, uznáváme tedy, že to může být hlavní důvod – více se při sexu vzrušit.

Pak nám ale vyvstává základní otázka – proč tedy vzdychají lesby? Aby jejich partnerka dříve ejakulovala a mohlo se jít spát? Nezní to jako blbost? Předstíraný lesbický orgasmus je stejný podraz jako předstíraný orgasmus při hetero souloži, akorát nedává smysl.

Zajímavým zastavením je masturbace, ve článku se nepíše o tom, jestli ženy vzdychají a křičí i při masturbaci. I tam by se samozřejmě dalo předpokládat, že pakliže vzdychají, tak proto, aby se rychleji vzrušily. Je to ale záhada. Vy samy doma vzdycháte? :)

„Přibližně třetina žen také uváděla, že jejich partner neskončí se sexem dřív, než dosáhnou orgasmu – nebo dokud ho o tom alespoň nepřesvědčí…“

Budete muset s pravdou ven – vzdycháte taky proto, aby se vaše partnerka dříve udělala? Vzdycháte a křičíte kvůli tomu, abyste to měly rychleji za sebou?

Prosím podělte se o svůj názor na výsledky průzkumu (zde původní článek v angličtině) a hlasujte v našich anketách, bez vaší účasti se tu „pravdu“ nedozvíme!


      


A na závěr jedno videjko s předstíraným orgasmem pro pobavení :)