Během současného MDNA Tour se Madonná zdá být čím dál tím blíž k jejím fanouškům. Ti si dokonce mohli prožít svoji žádost o ruku během jejího koncertu.

Je 8. července, Madonna je zrovna uprostřed jednoho ze svých proslovů během Amsterdamského koncertu v Ziggo Dome a jak je u ní zvykem, dotýká se mezilidských vztahů a zčistajasna se dostane k žádosti o ruku. Během pár vteřin nabídne páru stojícímu v prvních řadách mikrofon a ti si svoje „Will you marry me?“ řeknou live na show své milované hvězdy. Snad jen s politováním nutno dodat, že se (výjimečně) jednalo o hetero pár. (Ano, výjimečně, protože takových na koncertech Madonny najdete pramálo!)

Sledujte od 2:05

Madonna nezapomněla dát dvojici dvě rady do společného života – ať nikdy nechodí do postele rozzlobení a také ať se naučí říkat: „Podělal jsem to.“ a pak se vrátila zpět do zajetých kolejí své show. Na jejím oficiálním Youtube kanále najdete i sestříh „Inside The DNA Of MDNA„, záběry ze zákulisí MDNA Tour (pokud ještě nemáte lístek, do Vídně nebo Varšavy jsou stále k sehnání!) sestříhané například s rozhovory s vizážisty nebo choreografy.

A na závěr vkládáme 100% queer video Girl Gone Wild, na kterém spolupracovala s ukrajinskou mužskou taneční skupinou Kazaky, kteří jsou také známí jako „Chlapci na podpatcích“ (netřeba to rozvádět). Užijte si videoklip!