Možná už jste o něm slyšeli. Nádherná tvář, krásné tělo, dokonalá postava, jen ta prsa chybí. Ta krásná modelka, která je ve skutečnosti model, bude účinkovat v nové televizní reality show.

Andrej Pejic, dvacetiletý srbský rodák žijící v Austrálii se proslavil nejvíce v lednu roku 2011, když v Paříži na přehlídce Jean-Paula Gaultiera předváděl jak pánskou, tak dámskou módu. Fakt, že je muž, mu nezabránil v tom, aby se dostal na 98. místo žebříčku 100 nejvíc sexy žen na světě 2011 časopisu FHM. (For Him Magazine). Nedávno si Andrej troufl i na nafocení reklamy na push up podrpsenku. Ok, proč ne :).

Teď se Andrej zřejmě vrhnul do nové oblasti, zúčastní se americké televizní reality show, která bude věnována právě jemu. Další detaily bohužel nemáme, ale reality show se prý plánuje již od počátku letošního roku a má se v ní objevit také Andrejova matka, Jadranka Savic.

A já nemohu nepoložit onu otázku – koho má Andrej v posteli? Jaká je jeho sexuální orientace? Vzrušoval by vás v páru žena – muž? Andrej o své sexualitě zatím nepromluvil, ale k pohlaví se vyjádřil tak, že je mu jedno, jestli ho lidé považují za muže nebo za ženu. Sukně prý nosil odmalička :). Půjčily byste si od něho v klubu rtěnku, kdyby jste se potkali na záchodech? :)