Dvě velké hvězdy, dva nové singly. Jména Madonna a George Michael častokrát v jedné větě neuslyšíte, žádné kolaborace jsme se doposud nedočkali a ikdyž jsou světově uznávanými ikonami v hudebním průmyslu (a George ještě k tomu uznávaným zpěvákem), nejvíce je spojuje především gay fanouškovská základna.

 

Dnes vám představujeme jejich nejnovější hudební počiny, které spatřily světlo světa na začátku tohoto týdne. Bavte se! A nezapomeňte se s námi podělit o váš názor.

Madonna – Turn Up The Radio

Světová premiéra tohoto videoklipu proběhla již v pondělí. Natáčel se minulý měsíc ve Florencii (jak jsme vás informovali dříve) a jedná se o třetí single z Madonnina 12. studiového alba MDNA, které vyšlo letos v březnu. Ve videu si střihnul miniroli i francouzksý model a současný přítel zpěvačky, Brahim Zaibat (pokud se vám zdá zvláštní, že jste si nevšimli žádného padesátníka v Cadillacu, nezoufejte, Brahim je totiž ročník 1988 a lehce tak zapadne mezi komparzisty, které Madonna na své projížďce sbalí).

Klip je to vesměs nicneříkající, plusové bodíky dostává za polaroidové barvy, destinaci, kde vznikal a za potenciál stát se letním hitem letošního roku.

 

George Michael – White Light

„I am back…..I am back…..prouder than ever baby……louder than ever maybe…“

Světová premiéra White Light, videa vzniklého v londýnském studiu, byla napánovaná na úterý ráno. George si dokonce na natáčení pozval modelku Kate Moss, ta si totiž loni postěžovala, že nedostala roli v jeho videoklipu k hitu Freedom! ’90, a proto Georgův tým tentokrát nezahálel a hvězdu pozval na plac. Že si ve videu Kate „zahraje“ (spíš pózuje jako při focení pro Vogue a postává s pootevřenými ústy, jejím vrchoným výkonem je vyhození mince do vzduchu), bylo odhaleno minulý týden v traileru a George se o tom nezapomněl zmínit ani na svém Twitteru: „The video you are waiting for is choc full of serious eye candy, and believe it or not, I’m not talking about me! Oh and by the way, in the video, a certain supermodel (our Kate) saves my life.“

Je známo, že Kate Moss vždy byla jeho velkou fanynkou, navštívila nespočet jeho koncertů a dokonce se přátelila s bývalým přítelem George, Kenny Gossem. Dá se tedy říct, že pozvat ji na natáčení bylo od něj přátelské gesto (a způsob, jak přidat videu nějaké to pozlátko).

A o čem píseň vlastně je? Reflektuje jeho boj se závažným zápalem plic, který koncem loňského roku prodělal a ohrozil ho na životě.

A teď již slíbené video: