Výjimečně úspěšné fanouškovské video pro píseň Let’s Have A Kiki z nového alba Scissor Sisters Magic Hour se začalo šířit mezi queer komunitou neuvěřitelnou rychlostí. Píseň přitom nebyla zatím vydána jako single.

Píseň, která vás na první poslech sice zaujme, ale zároveň vám přijde trošku „ujetá“, má dost zvláštní text a hlavně mnoho lidí vůbec neví, co to to „Kiki“ je. Je to kokain? Je to sex? Vysvětlení je přímo v textu:

„a party for calming all your nerves… We’re spilling tea and dishing just desserts when they deserve.“

Takže je to tedy párty, u které si uklidníme nervy a vylejeme trošku toho čaje. Ok, tak taková párty by mohla být opravdu uklidňovákem po stresových a vypjatých situacích. Reklamu pro Kiki udělala dokonce i Anne Hathaway v show Davida Lettermana.

Možná jste viděli video „Call Me Maybe“, resp. „Gaybe“, parodii na hitovku od Carly Rae Jepsen, která se dočkala mnoha verzí a začala se také až skoro „nebezpečně“ (vzhledem ke kvalitě) šířit po internetu. Let’s Have a Kiki ale zaujalo post nové gay hymny, alespoň pro tohle léto :). V USA si tohle uslyšíte pobrukovat prý skoro od každého gaye. Hmmm, podívejme se tomu videu blíže na zoubek.

Video vytvořili promotér Videodrome Discotheque, bylo nahráno 20. června a už po týdnu se díky němu prodeje písně zvedly o 52 % a od té doby samozřejmě rostou. Video obsahuje spoustu záběrů, narážek nebo odkazů na klasické gay ikony jako Cher, RuPaul, Queer, Cher, Donna Summer nebo Boy George. A je to fakt zábava :).

Video je také populární už jen proto, jak ho Jake Shears vychválil a posvětil na svém twitteru:

@VideodromeDisco I AM OBSESSED WITH YOUR VIDEO. IT IS ONE OF THE BEST THINGS IVE EVER SEEN. THANK YOU THANK YOU THANK YOU. fking killed it”