Dnes bylo spuštěno hlasování v soutěži Mr Gay Europe a hlasování bude otevřené až do soboty 11. srpna 18:00. Hlasovat můžete tolikrát, kolikrát chcete a u tolika soutěžících, kolik se vám jich bude líbit, ovšem pouze jednou denně.

Soutěžící, který získá nejvíce hlasů, předběhne ostatní soupěře v semifinálovém kole a získá body navíc pro finále Mr Gay Europe 2012. Soutěž se koná 7. – 12. srpna v italském Římě v Gay Village.

Jedná se o sedmý ročník soutěže a letos by mělo jít o to největší finále, jaké zatím soutěž zažila s až 10 tisíc účastníky v Gay Village. Přímý přenos z finále (11. srpna) bude navíc k vidění online!

Soutěž se skládá z 11 různých disciplín a úkolů, přičemž některé z nich kopírují klasické soutěže krásy jako např. pohovory s porotou, promenáda v plavkách nebo právě získávání online hlasů. Takže mrkněte na stránky s oficiálním hlasováním a vybírejte, koho chcete ve finále! Co říkáte na českého zástupce Tomáše Frýdu? Zvítězil v soutěži Gay Man ČR 2011, takže průprava mu jistě nebude chybět!

Nejde ale jen o soutěž krásy, porotci budou posuzovat také vnitřní krásu, osobnost a styl, protože se hledá vzor pro mladé gay Evropany. Mr Gay Europe by tak měl být srdcem i myslí mladý, mít zájem o svět a lidi kolem sebe, dobré komunikační schopnosti, přirozenou inteligenci a šarm. Měl by to být člověk, který se nebojí změn nebo věcí odlišných od svých zájmů, zkušeností nebo kultury. Koho tipujete na vítěze vy?

Oficiální upoutávka zde.