Co děláte dnes ve 22:15? Jestliže jste si nezakoupili lístek na žádný z koncertů zpěvačky Madonny, dnes večer máte skutečně je-di-neč-nou příležitost vidět live její show prostřednictvím Youtube!

Paříž si letos užije Madonnu hned dvakrát. Po prvním koncertě na Stade de France (který byl 14.7.), 8. největším evropském stadionu, Madonna nečekaně přidala na svůj seznam další vystoupení. Tentokrát se však jedná o komorní verzi její MDNA Tour, zazpívá totiž v Olympia Hall (L’Olympia), v proslulém divadle s pouhými 2700 místy, ve kterém kdysi vystupovala také světoznámá šansoniérka Edith Piaf.

I když je počet lístků omezený a přednost v nákupu měli členové fanklubu ICON, šanci zúčastnit se jejího koncertu alespoň na dálku mají diváci z celého světa, kteří dnes večer usednou ke svým počítačům a navštíví ve 22:15 stránku www.youtube.com/madonnaclubshowparis nebo www.youtube.com/lovelivetv.

Oficiální tisková zpráva zde.

Za připomenutí zajisté stojí i vídeňský koncert, který proběhne tuto neděli 29. července v Ernst Happel Stadium. Lístky koupíte zde. A jestli si říkáte, že se vám nechce nikam jezdit, nebo na to jednoduše nemáte čas, možná nás zpěvačka překvapí a dorazí v příštím roce i do České republiky. Profláklo se totiž, že turné je plánováno na rok 2012/2013 (viz nápis na passech vpravo). Žádné oficiální zprávy ale do světa vypuštěny prozatím nebyly.