Neupravená, potetovaná, v roztrhaném oblečení, to je nový look australské zpěvačky Kylie Minogue, která si střihne mini roli ve snímku Jack & Diane. Ve filmu, který má v USA premiéru 2. listopadu tohoto roku, hraje lesbickou vampírku Taru. Protože se ale jedná o skutečně malou roli, podstatnější informací je, že můžeme očekávat nový film pro slečny na slečny a fanoušky Kylie potěší fakt, že v traileru mohou slyšet její novou píseň, která vyjde na oficiálním soundtracku.

A o čem film bude?
Žánrově spadá někde mezi romantické drama a horor. K čemu bude mít blíž zatím nelze odhadnout, doufejme jen, že nebude pro diváky příliš dramatické u tohoto snímku vydržet sedět až do konce.

Příběh je o dvou mladých dívkách, které se potkají v New Yorku a co jiného se může stát, než že se do sebe zamilují. A máme tu zápletku. Jack, která je narozdíl od Diane spíše chlapečtější typ, se jednoho dne vydá do tetovacího studia, jehož majitelkou je Tara (Kylie). K čemu mezi nimi dojde přesně nevíme, ale přinejmenším líbací scéna nebude chybět. ;)

Pokud si říkáte jak je možné, že Kylie Minogue hraje ve filmu tohoto ražení, režisér (a autor příběhu) Bradley Rust Gray se svěřil s pár fakty. Zpěvaččin agent kontaktoval producenty s tím, že by si ráda zahrála v nezávislých filmech. V den natáčení údajně přiletěla z UK krátce po jejím koncertě. A co se týká tetování, kterých má na kameře víc než dost, ta zabrala maskérům 4-5 hodin. Po natáčení odletěla nazpět.

zdroj: shineonandon.blogspot.cz

Facebookové stránky filmu

Oficiální trailer:

A pro otrlé ještě jedna scénka z fimu.