Chcete spojit plavbu na lodi s party a výletem do zahraničí? Pak neváhejte a zajeďte v pátek do Vídně, kde se koná netradiční L párty s názvem G.Spot!

A na co se můžete těšit? Dvě stage, jedna s pop & dance muzikou a druhá orientovaná na techhouse a minimal, během večera se představí hned několik DJs.

Kdy? 3.8.2012 od 22 hodin
Kde? Schwedenplatz / Donaukanal, odplouvá se od Mariebrücke

Více na Facebooku nebo na webu pořadatele. A pokud vám to nevyjde v srpnu, nezoufejte. Párty „for queers & friends“ na klubové lodi na Dunajském kanále se koná každý měsíc!

Na závěr přidáváme pár tipů, kam se zajít naladit před samotnou plavbou:

  • Jestliže preferujete poklidné posezení u kávy, zaskočte do příjemné women-only kavárny Frauencafé (ul. Lange Gasse 11) anebo do kavárny Willendorf (Linke Wienzeile 102) – jedné z nejstarších institucí vídeňské homosexuální scény, nabízející vynikající kuchyni a útulný bar a v létě s otevřenou zahrádkou ve dvoře.
  • Naopak barovým povalečkám :) můžeme doporučit Frauenzentrum (Währinger straße 6), bar přezdívaný FZ, který pravidelně pořádá oslavy a akce pro ženy na ženy. Dále Labr!s (Biberstraße 12), který spolu s Merandy Lounge Club (Mollardgasse 17) patří k novějším podnikům. V Merady Lounge Club můžete buď posedět na baru, nebo se oddávat tanečkům v klubu Aquarium, který je jeho součástí.
  • Z klubové scény stojí za zmínku už několik let fungující women-only Las Chicas diskotéka (Währingerstrasse 6-8).

Vídeň rozhodně není žádný zapadákov co se queer scény týče a věříme, že každá/ý najde ve městě ten pravý podnik právě pro něj.