Zatlačovali jste slzy po odvysílání posledního dílu proslulého seriálu Will & Grace? Chybí vám vždy odzbrojující humor Karen a „pudlíka“ Jacka? :) Můžete na ně zavzpomínat třeba zde, ale teď k novince! Duo David Kohan a Max Mutchnick, kteří spolu pracovali právě na Will & Grace, se pustili do nového seriálu Partners.

A o co půjde?

Seriál Partners odráží skutečné životy svých tvůrců, z nichž jeden je gay a druhý hetero. Joe (David Krumholtz) a Louis (Michael Urie) jsou přátelé a kolegové architekti a jejich vztah prověří milostné vztahy – Joe se zasnoubí a Louis si najde přítele.

Když se ohlédneme trochu zpátky, Partners už tu byli před několika lety. Úplně poprvé to bylo v roce 1982, kdy filmové parťáky tvořili hetero polda a policejní úředníček (film natáčel James Burrows, shodou okolností producent Will & Grace i nových Partners). A v 90. letech se vysílal stejnojmenný sitcom (na režii se opět podílel James Burrows) a tentokrát pojednával o dvou přátelích-architektech, čímž je nejblíže těm současným.
Ti z letošního roku jsou však o level výš. Nikdo se již nebojí říct slovo gay nahlas a jeden z párů tvoří vyoutovaný herec (Michael Urie) randící se Supermanem (Brandon Routh). No není ten pokrok úžasný? :)

A koho tedy uvidíte v hlavních rolích?

Michael Urie (Louis)
David Krumholtz (Joe)
Sophia Bush (Ali)
Brandon Routh (Wyatt)

Na televizních obrazovkách se seriál objeví letos na podzim, pilotní díl se bude vysílat 24. září a pak každé další pondělní ráno.

Pro více info sledujte Facebook anebo Twitter.