Bylo nebylo, v P.M. klubu se sešly L holky a jejich kamarádky a kamarádi…
A byla z toho další skvělá párty! Freedom Night v eLvisovském duchu a v rámci programu Prague Pride k tomu.

Redakce Queermagu musí učinit přiznání, že byla v P.M. poprvé, o to pro nás bylo ale větší překvapení, jak skvěle koncipovaný prostor klub nabízí. Můžete si vybrat, jestli budete v horním patře, kde je kromě baru skvělý výhled na celý taneční plac pod vámi, anebo v dolním, kde jsou bary dva, z nichž je jeden situován uprostřed místnosti, a za kterým zručná a pohledná barmanka sem tam předváděla malou barmanskou show pro přihlížející, které zrovna nebyly zaneprázdněny svými slečnami.

Kromě toho je v přízemí možnost zahrát si fotbálek (ačkoliv jeden stůl byl trochu zrádný, co se počtu míčků týče), posedět na více místech, než je možné v horním patře, anebo pokud se uvolní trochu místa na stagi, můžete se z tanečního parketu okolo baru přesunout o stupínek výš.

A hudba?
Vystoupení kapely The Fireballs strhlo k tanci všechny přítomné! Rock’n’rollové rytmy nevědomky hýbaly i těly sedících slečen a když už to nešlo vydržet, na parket chlapci přitáhli i ty od stolečků. Předvedli nejen hru na nástroje, ale i na nástrojích :) a sklidili veliký úspěch. Nehráli však jen rock’n’roll, ale například i svůdné mambo, které smyslně rozhoupalo nejeden bok.

Poté se na stagi za DJským pultem postupně vystřídaly Tami Bibring z dalekého Izraele, Henriette a Livid a párty se tak přenesla zpět do současnosti a klub se mezitím zcela zaplnil a tančilo se až do ranních hodin. Následující den jsme se dozvěděly, že někteří šli nad ránem z P.M.ka do centra a rovnou na průvod, wow!

Na baru sice byly trošku fronty a všem bylo pořádné teplo, ale kdo by očekával na teplé akci zimu? Byla to prostě párty jak se patří a my se již těšíme na další! Henrietto – díky!!!

Fotky z akce najdete na Facebooku Freedom Night.