StarletChcete se s partnerkou naučit valčík, tango nebo „obyčejnou“ polku? Máte šanci v taneční škole Starlet Brno, která pořádá taneční pro G + L páry!

Znáte to, v klubu zahrají nějakou klasiku, sambu, mambo, rock’n’roll nebo jive a vy se chcete předvést a pořádně partnerku po parketu provést. Jenže, neumíte to. Do tanečních jste nikdy nechodily a teď se to s mužským partnerem učit nechcete. A co když na takový klasický tanec dostanete řádnou průpravu?

Brněnská taneční škola Starlet znovu otevírá kurzy klasického tance pro gay a lesbické páry a to nejen pro úplné začátečníky!

Výuka probíhá buďto na Špitálce nebo na Kounicově, takže obě místa jsou ve středu města. V základním kurzu se naučíte mimo waltz, tango a valčík také jive, cha-chu a quickstep. A až budete chtít svést partnerku, jistě oceníte lekce rumby, samby a mamba :). Já se jdu určitě podívat na konkrétní rozvrhy a cenu lekcí, protože na poslední Freedomce v Praze jsem marně hledala taneční kroky pro ten slavný kousek Patricka Swayzeho a Jennifer Grey z Hříšného tance.

Jako malou inspiraci přikládám i video :). Možná pak taky budete mít „time of your life“…