Je možný někde najít normální holku? Nemyslím na noc. Po litrech vypitýho vína se sežene raz dva. „Nechceš jít nahoru?“. Možná je to těžký jenom pro mě. Když vidím sebe, jak jsem milá, krásná a chytrá, tak je asi těžký najít někoho aby mi vyhovoval. Aby se chudinka necítila méněcenná.

Za svou lesbickou kariéru jsem potkala několik příslušnic ženského pohlaví, které bych mohla shrnout jednoduše do několika skupin.

Experimentátorky – takový většinou pěkný, co maj doma kluka, kterýho lovískujou, ale něco jim ve vztahu schází. Převážně je to orgasmus. Takový si hledaj na párty nebo na netu další takový, se kterýma si sem tam nezávazně vrznou a to je všechno. Dík tomu, že jsem si nedávno založila jednu seznamku, jsem vedla rozhovory s takovýma holkama. Zajímalo mě, co je k tomu vede. Mě totiž, když mám holku, nijak neláká spát s chlapama. Výsledek je jasnej. Holky jsou prostě v posteli lepší.

Horší je, když taková oblbne chudáka lesbu, ta se do ní zamiluje (protože se vždycky zamilujem do toho, kdo na nás nejvíc sere). Holka se cítí jako královna a lesba je za stíhačku a magora.

Dál tu máme ty, co jsou tak hnusný, že už jim nezbejvá nic jinýho než zdvojnásobit svoje šance tim, že rozšíří svůj výběr i na baby. Poznáme je podle inzerátů, ve ktrejch maj napsáno, že na vzhledu nezáleží a že je to všechno o dobrym srdíčku a souznění dušiček. Nebo když má holka metrák, tak najednou na váze nezáleží. Ale jo vlastně… jsem blbá, těžký kosti!

Dál je zde oddíl tzv. jeřábnic. Krátký nagelovaný vlasy, obrovský hodinky, pánský nepadnoucí hadry, absence podprsenky (!!!) v lepšim případě lambáda a drsnej postoj. Jó, dobře, každej má svůj styl, každýmu sluší a každýmu se líbí něco jinýho, ale dámy, tohle je fakt peklo. Máma se mě ptala, jestli má čekat, že za chvilku budu taky takhle vypadat, když jsem teda na ženský. Je to asi první obrázek, co každýho napadne při slovu lesba. Pořádnej chlapák. Nevim, jestli je to nejlepší vizitka.

Pak máme maminy, co jsou už finančně zajištěný, občas maj doma pár dětiček a manželka (nebo taky ne). Ty si nabrnknou mladici. Tou je vychcaná, chudá studentka, který vyhovuje, že za ní mamina všechno platí. A mamina si zase píská, že na tom není ještě tak hrozně, když o ní jeví zájem mladá kůže. Mladice se pak zabouchne a zdrhne mamině, který zbytou jen (velice poeticky řečeno) oči pro pláč.

Vůbec nejlepší jsou lesbo-partičky. Zásadně chodí do buzinců, vymetou každou Free a každá s každou spala, spí nebo v nejbližší době spát bude. Málokdy přijmou někoho do svého super kůl spolku. Hetera je skoro nemoc a bejt lesba je nejlepší vlastnost každý z nich.

Čím uzavřít tento slovní průjem. Asi povzdechem, že život je velmi krutý.