Paris Hilton nenechala zavřenou pusu a cestou v taxi při debatě se svým teplým kamarádem zaperlila:

„Gayové jsou ti nejnadrženější lidi na světě. Jsou nechutní. Většina má nejspíš AIDS…  Měla bych hroznej strach, kdybych byla kluk gay. Vždyť to je jak kdybys měl zemřít na AIDS.“

Taxikář neváhal a z cesty pořídil audio záznam, netrvalo dlouho a po zpravodajských serverech už kolují citace. Agent svoji celebritu hájil slovy, že je to vše vytržené z kontextu a její komentáře měly údajně jen „vyjádřit, jak je nebezpečné provozovat nechráněný pohlavní styk, který může vést k onemocnění na celý život.“ Rozhovor na toto téma se v autě rozjel poté, co jí její kamarád vyprávěl o známém, který má AIDS a vědomně nepoužívá ochranu.

Dnes bylo na webu GLAAD (Gay and Lesbian Alliance Against Defamation – organizace podporující homosexuály skrze masmédia) zveřejněno oficiální prohlášení Paris, ve kterém se všem gayům z hloubi srdce omlouvá. Celou omluvu si můžete přečíst zde. Dalo by se to shrnout takto: Vždy komunitu podporovala a debata s jejím přítelem, který je také gay, nebyla směřovaná proti homosexuálům, kéž by každé slovo mohla vzít zpět.

A ještě zmínka z jejího Twitteru:

Věříme, že blonďatá dědička má mnoho gay přátel a svým způsobem komunitu podporuje, ale příště bacha na pusu, Paris!