Britský komik Sacha Baron Cohen přichází s jeho nejnovějším filmovým nápadem inspirovaným životem hong kongského miliardáře Cecila Chao, který nedávno nabídl 40 miliónů liber pro jakéhokoli muže, kterému se podaří přivést jeho lesbickou dceru k oltáři.

Film The Lesbian si zatím nenašel svého scénáristu, jisté však je, že ho bude Cohen produkovat prostřednictvím své společnosti Four By Two a údajně si v něm sám zahraje. Jakou roli by obsadil si můžeme jen domýšlet, tou správnou výzvou pro za týden čerstvého jednačtyřicátníka by bylo hrát postavu dcery Gigi!

Magnát Cecil Chao v září veřejně prohlásil, že věnuje vysokou finanční odměnu nápadníkům své dcery Gigi, absolventky Manchesterské univerzity a úspěšné podnikatelky – přestože se k němu dostala zpráva, že si ve Francii vzala svoji dlouhodobou přítelkyni. Chao však její registrované partnerství zamítl a BBC řekl, že jeho dcera je svobodná a potřebuje „dobrého manžela“. Dodal: „Gigi je velmi dobrá žena, nadaná a krásná. Je oddaná rodičům, je velkorysá a činí se jako dobrovolnice.“

Jsme zvědaví, z jakého konce britský komik Sacha Baron Cohen příběh uchopí, můžeme se těšit na další komedii, nebo se tentokrát pustí do vážnějšího žánru?