Byla to láska… A byla krásná… Jojo… jen škoda, že jsme se o tom museli dozvědět takto. Možná jste byli doposud ušetřeni shlédnutí tohoto kvalitního videoklipu, ale nebojte se, nemůžeme vás přece ošidit!

Klip spatřil světlo světa v roce 2011, ikdyž až na rádobymoderní video jde o hit někdy z diskotékových devadesátek. Michal David píseň napsal spolu s Hanou Sorossovou, se kterou už mají na svědomí hit Heleny Vondráčkové Dlouhá noc. Sám velký Michal David se k písni vyjádřil takto: „Není to o lásce nás dvou, tomu by těžko někdo uvěřil, že? Je to o tom, že nás spojuje moje láska k muzice a její k tanci.“

Když jsem klip viděla, myslela jsem, že je to nějaký remake písní od jmen jako Holki, Lunetic nebo Black Milk. To i nepochopitelný počin Petra Kotvalda zůstává pokořen studem… Super auto, super párty, super tanečníci… Aspoň tu příšernou choreografii už mohli dotáhnout do konce, takhle se tam nesladěně motají a třeba sama velká zpěvačka Lucie Vondráčková nestíhá tancovat s ostatními. Ale nepředbíhejme…

Hned začátek videoklipu není až tak hrozný, vypadá to jako jakákoliv jiná „cool“ odrhovačka, která stejně za pár měsíců zapadne prachem. Když se však na obrazovce objeví Michal David a začne zpívat, že „Když slunce pálí z lodí letí jako šíp“, dost to člověka zarazí a začne se trošku bát, o co vlastně půjde. Následuje plyšák řídící super káru a Míša, kterak doma pije kafe. V klipu dnešní doby samozřejmě nesmí chybět super hyper vymakaná technika, takže Míša Lucce ukáže video na notepadu s otočným monitorem. Wow!

Následuje party pro malé děti, což dává dost na frak textu a předchozí stylizaci klipu. Tak je to teda pro dospělé, aby zamáčkli slzu nad krásnou láskou a nebo pro děcka, protože těm taková sračka nevadí?

Tak tedy enjoy!