Musíme vás zklamat, Bond není bi. Alespoň se tak o jeho postavě nezávisle na sobě vyjádřili Daniel Craig i Javier Bardem, ale oba se dost nejednoznačně tvářili na lehce vyzývavou scénku, kterou uvidíte v poslední, v pořadí 23. bondovce nesoucí název Skyfall.

V pondělí proběhla tisková konference na propagaci filmu, během níž vyvstaly otázky narážející na Bondovu sexualitu.

Jen si to představte: Potkají se Bond a mizera Silva. Silva začne agenta MI6 hladit po jeho hrudi. Na to 007 zareaguje: „Proč myslíš, že je to moje poprvé?
Fíha!

Protože se roky na internetu spekuluje, jestli jednoho dne Bond napumpuje do druhého mužského taky něco víc, než jen horké olovo, byl Daniel Craig na konferenci tázán, jestli jeho postava blafovala, když tímto způsobem odpověděl Silvovi, kterého hraje Javier Bardem.

„Co máte v úmyslu?“ spustil nenuceně Graig a v publiku to zašumělo, jak se všichni zasmáli, pak dodal: „V rozčleňování sexuality nevidím středobod vesmíru.“ Pak upustil od postavy Bonda a zaměřil se na Silvu, na kterém se Bardem herecky vyřádil: „Někdo navrhoval, že Silva by mohl být gay,“ řekl s úsměvem od ucha k uchu. „A já na to – myslím, že by ojel všechno!“

Ačkoliv ve výsledku nebyl ve filmové scéně na prvním místě sexuální podtext, ale šlo o ukázku moci a nadvlády, označil Graig později zmíněný moment za „skvělý flirt“ a dodal, že tu scénu miluje, že ho rozesmála a doufá, že i nás. :)

Filmovým nadšencům dychtivým zhlédnout novou bondovku připomínáme, že premiéry Skyfall se v českých i slovenských kinech dočkáme už zítra, v pátek 26. října.

 

Trailer: