Nic o ní nevěděla. Znala ji sotva tři čtvrtě hodiny, když se k ní zrzka poprvé naklonila a nosem jí pomalu a jemně přejela po šíji. Renata byla z toho doteku-nedoteku naprosto hotová, v kalhotkách ucítila ostré bodnutí a touhu. Jejímu krku se málokdy někdo věnoval, i když je pravda, že zas tak moc zkušeností neměla. S bývalou a vlastně zatím jedinou přítelkyní se mnoha něžností a svůdností nedočkala, ale brala to tak nějak automaticky. Její bývalá byla pravá butch lesba, která na ni vždy vysloveně „nastoupila“  a s posledním záchvěvem Renatina orgasmu už uvažovala nad tím, jestli si může jít zapálit. Renata se tím příliš nezabývala, přece jen to byla teprve druhá holka, se kterou spala a těch, se kterými skončila u nějakého mazlení, taky zrovna moc nebylo. O to víc ji překvapila tahle zrzka, kterak se k ní natáhla a místo toho, aby Renatu políbila, jí jen „očichala“ krk. Netušila, že člověka dokáže taková nepatrná věc tolik vyvést z míry. Překvapeně se na zrzku zadívala a ta jen přimhouřila oči. Zrzka si byla moc dobře vědoma toho, co dělá a proč to dělá. Chtěla jít s Renatou ven. Chtěla s ní vystoupat schody z klubu a na nejbližším zákoutí ji opřít o zeď a zopakovat onen pohyb nosem nahoru od klíční kosti až po ušní lalůček, který zakrýval zatoulaný pramen vlasů. Chtěla však k přivonění přidat také další smysl a v polovině cesty po šíji Renatu ochutnat jazykem. Chtěla toho vlastně mnohem víc.

Teď na Renatu mrkla levým okem takovým  způsobem, že bylo jasné, kdo je tady šéf a kdo to má celé v režii. Renata zatoužila prožít ten prchavý okamžik ještě jednou, proto se raději chopila své skleničky s vínem a pořádně se napila, jakoby se tím na něco připravovala. Ale dost možná jen nevěděla, jak zareagovat. Vztáhla k zrzce ruku a chtěla ji pohladit po rameni nebo snad možná po ruce, sama nevěděla, co by přesně chtěla nebo spíš měla udělat, ale zrzka to za ni vyřešila sama. Chytla její ruku v polovině cesty a položila si ji na pravé ňadro. Bylo malé, tak akorát do ruky, měkkoučké a když jí zrzka stiskla ruku, tak aby i Renata stiskla její ňadro, bylo cítit, jak se probudila zrzčina bradavka. Renatou projela druhá vlna vzrušení, která ale neměla na co čekat. Když Renata překvapeně vzhlédla podruhé, naklonila se k ní zrzka a prsty jí sčísla vlasy na levé straně obličeje za ucho. Už jen tenhle pohyb a fakt, že Renata stále svírala zrzčino ňadro, ji vzrušovaly a rozrušovaly zároveň, ale věděla, že ona tady není pánem a že udělá nejlépe, když se nechá vést a počká.

A zrzka nic jiného ani neočekávala. Dnes přišla do klubu s jasným plánem – vybere si tu slečnu s nejplnějšími rty a svede ji. Potřebovala flirt, trošku vzrušení, trošku něhy a bouřila v ní touha po ženském těle už několik dní. Nebyla zvyklá mít sex míň než jednou týdně a tohle už byl přesně týden a den, co to měla naposledy. V klubu jí dnes ale přálo štěstí, Renatu uviděla skoro na první rozhlédnutí. Stála u baru s kamarádkami a zrzka ji spatřila přesně v ten moment, kdy Renatina ruka donesla skleničku s vínem těsně ke rtům, aby ji napřed spodním rtem jen pohladila, vzhlédla očima ke svým kamarádkám a pak teprve ponořila ty smyslné rty do sladké tekutiny. Aniž by to Renata tušila, do zrzky, která stála o kousek opodál, vjela elektrizující energie a bylo jí jasné, že tuhle holku dnes musí mít. Ochomýtala se nenápadně okolo, několikrát se s Renatou potkaly očima, a když viděla, že Renata dopíjí, objevila se zničehonic s druhou skleničkou a nadrzo se vměstnala mezi ni a její kamarádky.

Teď spolu seděly u stolu, Renata ani nevěděla, jak se zrzka jmenuje, protože se sice seznamovaly, ale v tom hluku si nebyla jistá, jestli je zrzka Jana, Hana nebo Dana a nechtěla se znova ptát.  Naopak chtěla, aby ji zrzka konečně políbila, protože na ni celou dobu pomrkávala, nadzdvihávala obočí a zálibně se usmívala. Renata si mimoděk vzpomněla na své předchozí slečny, které nebyly ani pohledné, ani sexy a nechápala, jak se k ní dostala tahle nádherná zrzka s malými ňadry, která jen tak mimoděk vykukovala z černého tílka s hlubokým výstřihem. Nedostala ale víc prostoru k přemýšlení, protože zrzka zopakovala onen pohyb rukou, kterým jí dala vlasy za ucho a tentokrát ji chytila za bradu, donutila ji tak vzhlédnout, podívala se jí do očí s výrazem, který jasně dával najevo, co chce a pomalu, přepomalu mrkla. Renata se zmohla jen na úsměv a už ji zrzka chytla za druhou ruku a donutila ji tak vstát a následovat ji od stolu až směrem východu.

Renatě bilo srdce na poplach a v uších jí zvonilo, ale nechala se vést ven z klubu a jen následovala zrzku a její  jasmínovou vůni, která ji dělala ještě svůdnější. Bylo jí příjemně, už jen proto, že ji zrzka držela za ruku a ona ji slepě následovala přes taneční parket. Několik párů očí se za nimi otočilo, vyhazovač je pohledem vyprovodil až nahoru do schodů a když zrzka otevřela dveře a obě ovanul studený podzimní vzduch, Renata se zatřásla zimou a zmenšila mezi nimi mezeru, aby se jí dostalo více lidského tepla. Zrzka se moc dlouho nerozmýšlela, vybrala si směr a neomylně vedla Renatu k prvnímu vchodu na ulici, který by mohl ukrýt dvě propletená ženská těla a nevydat přitom jejich tajemství. Kolemjdoucí by si jich ani nevšimli, ty dvě se prozradily až ve chvíli, kdy zrzka zajela pravou rukou Renatě do kalhot a její pravý palec se zanořil do teplé, ale dychtivé Renatiny svatyně a z Renatina hrdla vyšel všeříkající vzdech plný touhy a chtíče.