Americká herečka a bavička Ellen DeGeneres si do svého posledního dílu talkshow The Ellen Show pozvala Madonnu.

A co se dozvíte? Že velká sportovkyně Madonna vlastně neumí házet, že ačkoliv nikdy neztrácí čas, na podium to nikdy včas nestihne, anebo že Elton John má (v okamžiku, kdy zoufale nevíte, co máte říct, abyste nebyli příliš sprostí) pěknej zadek… :)

Věděli jste, že: Krátce předtím, než se Ellen před širokou veřejností vyoutovala a přiznala svoji orientaci, Madonna, aniž by se kdy viděly, Ellen zavolala, aby jí řekla, že stojí při ní a také jí napsala dopis plný povzbudivých slov, která Ellen pomohla překonat strach a obavy z toho, že ji ostatní nepřijmou takovou, jaká skutečně je. Video, kde Ellen čte úryvek z dopisu a děkuje Madonně, si můžete pustit na perezhilton.com.

Avšak vůbec poprvé si Ellen Madonnu pozvala v roce 2006, kdy si spolu potom, co Madonna všem nedočkavým fanouškům konečně potvrdila světové turné The Confesstion Tour, také společně zatančily na píseň Sorry. V dalších dvou epizodách, ve kterých byla Madonna „hostem“, do studia nedorazila osobně. Jednou nahrála Ellen video vzkaz a před dvěma lety proběhl v talkshow live videotelefonát, ve kterém se Madonna s Ellen věnují bohužel dnes stále aktuálnímu tématu šikany gayů na amerických školách, která v roce 2010 vedla k vysokému počtu sebevražd studentů.

Jejich druhého skutečného setkání na televizních obrazovkách v The Ellen Show jsme se dočkali až letos. Talkshow se natáčela 22. října (odvysílána byla o týden později) a Madonna pro tuto zvláštní příležitost sáhla do svého MDNA Tour šatníku a oblékla si speciální model – kostým od Jean-Paula Gaultiera. Ellen nezůstala pozadu a příkladně se s Madge sladila a společně natrénovaly ty správné krouživé pohyby rukou kolem kornoutů typického Gaultierovského kostýmu. :)

Speciálním hostem večera byl také Madonnin syn Rocco, který si návštěvu u Ellen užil asi trochu jinak, než si představoval.

Na několik krátkých videí se můžete mrknout níže.

Hod na cíl, aneb Rocco si dává koupel:

Madonna o ostatních zpěvačkách:

O pozdních příchodech na stage:

Další videa najdete na stránkách Ellen TV nebo na Youtube kanále The Ellen Show.