Sex ve více lidech nás překvapivě příliš neláká, nevěra nám vadí a spodní prádlo je nám vesměs ukradené. Možná vás ale bude šokovat počet těch, které někdy předstíraly orgasmus. Falešné vzdychání mají za sebou dvě z pěti!

Přinášíme Vám první část výsledků velkého průzkumu o sexu pro queer slečny a dámy, kterého se zúčastnilo celkm 500 respondentů. Po vyřazení mužů a heterosexuálních žen jsme dospěly k následujícím číslům. Pro lepší orientaci budou někdy respondentky rozlišovány na L – lesba, B – bisexuálka, T – trans.

Kdo odpovídal?

Průzkum otevřelo 470 queer žen (tedy L, B, T), 422 queer žen jej dokončilo. Některé z respondentek ještě neměly sexuální zkušenost, proto jim již nebyly kladeny další otázky. Celkem průzkum ukončilo 126 bisexuálek, 293 lesbiček a tři trans ženy. Jen tak pro zajímavost, odpovídat na otázky ohledně sexu chtělo 48 panen.

Průzkum vyplňovaly především mladší ročníky, což je vidět na grafu níže. Skoro polovina respondentek byla mladší než 21 let.

Kdy jsme přišly o panenství? A s kým?

Říká se, že ideální věk pro ztrátu panenství je kolem 16. roku věku. 58 % z vás o panenství přišlo „ukázkově“ – mezi 15. a 17. rokem života.  20 % mělo poprvé sex v 18ti a 19ti letech a 16 % si sex dopřálo ještě bez občanky, celkem si takto užilo 66 „hříšnic“. Zbylá procenta patří těm, které nikam nespěchaly a o panenství přišly až po dvacítce.

Zajímavější je spíš to, s kým kdo přišel o panenství. Řekly byste, že respondentky s homosexuální orientací prožily své poprvé s ženou, zatímco bisexuálky s mužem? Budete možná překvapené… 56% dotazovaných spalo prvně s mužem, 43 % se ženou a 1 % s transgender. A přitom nám odpovědělo docela dost leseb, co myslíte?

Jak to tedy vypadá mezi lesbičkami a bisexuálkami? L ženy to měly velmi vyrovnané, 52 % spalo prvně se ženou, 47 % prvně s mužem a 1 % s transgender. Bisexuálky si jako prvního sexuálního partnera vybíraly častěji muže – 77 %, pouze 23 % si jich vybralo ženu.

Kolik queer žen spalo někdy s mužem?

Možná se budete divit, ale více než dvě třetiny! Sex s mužem si vyzkoušelo 70 % dotazovaných. Rozdíly mezi odpověďmi  lesbiček a bisexuálek  byly následující: 39 % lesbiček nikdy nespalo s mužem, zatímco u bisexuálek to bylo pouze 12 %. Dobře, ale tato čísla nevypovídají nic o tom, kolik queer žen spalo s mužem po svém coming outu!

Kolik queer žen spalo s mužem i po svém coming outu?

Zde už to začíná trošku houstnout. Myslíte si, že kdo jednou ochutná, k mužům už se nevrátí? A co když to tak ve skutečnosti vůbec není? Na rozdíly a konkrétní procenta se podívejte v grafu níže.

Jak vidíte, 36 % žen si užilo sex s muži i po tom, co si přiznaly svoji orientaci.

Tím, že jsme spaly i s muži, se většinou nijak zvlášť netajíme, 67 % z těch, co spalo i mužem, to nemá problém říct svojí současné partnerce.  Pouze 1 % by toto nikomu neřeklo a 3 % to před svou současnou partnerkou tají.

A co takhle sex ve třech? Či snad i více lidech?

Ano ano, je to velké lákadlo, i v naší redakci se chvějí kalhotky při představě něčeho takového. Kolik z respondentek má tu zkušenost a kolik z nich by to rádo vyzkoušelo?

73 % respondentek se sexem ve třech a více lidech nemá zkušenost, naproti tomu 22 % ho ještě nezkusilo. 5 % je pak „ostřílenými kozáky, resp. kozačkami:)“, které si to vyzkoušely i ve více lidech. A co ty, které s tím ještě nemají zkušenost? Chtěly by to vyzkoušet? I když se to možná nezdá, zájem není valný. Více než polovina se do něčeho takového zrovna nehrne. Tak se raději doma zeptejte, než přivedete „kamarádku na návštěvu“… Na druhou stranu předchozí partnerčina zkušenost s takovými hrátkami vadí jen 13 % dotázaných.

Jak to děláme?

Při sexu jasně preferujeme kombinaci prstů a jazyka. Tu má nejraději 63 % respondentek, 12 % z nich preferuje prsty a 11 % si nejvíce vychutná orální sex. 5 % se radši jenom tře tělo o tělo a 3 % dotazovaných používá nejraději vibrátory a dilda (včetně těch připínacích). Tak buďme rády, že si tolik z nás vystačí jen samy se sebou, kdo by taky s sebou pořád někam tahal umělé pomocníky? :)

Anální sex – co vy na to?

Pro někoho tabu, pro někoho docela příjemná změna. Jak jsme na tom s análním sexem? Je u queer žen oblíbený? Odpovědi najdete níže.

78 % z dotazovaných nevidí na análním sexu nic zakázaného či neslušného, 13 % si tím není jisto a 9 % nemá o análním sexu zrovna dobré mínění. Ze 180 žen (113 L a 67 B), které anální sex vyzkoušely, ho 20 rádo praktikuje na své partnerce a pouze dvě respondentky, které s ním mají zkušenost, jej považují za něco neslušného.

Předstíráme orgasmus?

Přečtěte si v dalším díle s výsledky tohoto průzkumu. Otázek bylo 40, takže je i spousta odpovědí :). Jakou erotickou pomůcku používáme? Jakou chceme vyzkoušet? Sex v průběhu menstruace? Spodní prádlo a fetiš? Budeme se na vás těšit ;).