Erotické povídky u vás mají jednoznačný úspěch, co takhle nějaké video s L tematikou a pořádným nábojem? Zkuste se na ně podívat s partnerkou ;).

Jako první vám servírujeme krátký španělský film s názvem Desconocida (Neznámá). Dílko pochází z rukou L režisérky Iris Segundo Garcia (26), rodilé Madriďanky, která žije již pátým rokem v Berlíně. Film je beze slov, takže se nebojte, rozumět mu budete URČITĚ!

A na odlehčenou tady máme sestřih scén z L filmu Claire of the Moon (Claire z Měsíce) z roku 1992. I kdybychom vám neprozradily datum výroby filmu, poznaly byste to podle účesů a oblečení. Joooo, bejvávalo, volná obří saka, super vyčesané trvalé, ach jo, kde ty časy jsou :). Film nesklidil příliš mnoho uznání, ale my vám přinášíme jen ty nejlepší scény – pozor – hrdinky jsou na konci klipu v posteli nahé!!! A co teprve ta hudba!

Ach! (berte to s humorem ;))

A k tomu vám přidáváme odkaz na server afterellen.com, kde redaktorky seřadily 20 nejžhavějších L videí, které kdy byly na obrazovkách. Co si o jejich výběru myslíte? Kolik z vybraných děl jste viděly?