Koncert.

Hudba duní ze stěn reproduktorů přímo do davu lidí, který se vlní v jejím rytmu. Ostrá světla mění barvy a prorážejí si cestu skrz chuchvalce umělé mlhy, jež pokrývá pódium a líně se z něj vypařuje nad hlavy nadšených fanoušků.

Kapela na pódiu si s publikem dělá co chce, jsou ve vzájemném opojení, je to nápor na smysly, extáze, je to celé tak vzdálené předvídatelné šedivé realitě, kterou Kristýna zažívá každý den. Škola. Domů. Domácí práce. Učení. Nuda. Spánek. Škola. A tak pořád dokola…

Ale teď je tady, na koncertě, na který se těšila spoustu měsíců. Byla to její oblíbená skupina, čtyři pěkní kluci a v jejich středu tmavovlasá zpěvačka.

Kristýna si už před nějakou dobou přiznala, že nikoliv na ostatní členy kapely, ale právě na NI upírá svůj zrak nejraději, nejčastěji a nejdéle. A JEJÍ hlas s Kristýnou a jejím tělem dělá věci, o jejichž existenci neměla ani ponětí. Návaly horka, mrazení na zádech, husí kůže, silné bušení srdce, motýlci v břiše a ostrá toužebná bodnutí v jistých místech, kterých se okamžitě chtěla dotknout, to všechno v ní dokázal vyvolat rozhovor, video, fotka a hlavně pohled těch tmavohnědých očí z plakátu; pohled, který se jí vryl pod oční víčka a zůstával tam, dokud se v noci nepropadla do říše snů, v nichž hrál hlavní roli zpěvaččin ďábelsky šibalský úsměv, načež její hlava začala mizet dolů, mezi Kristýniny dlouhé nohy…
Kristýna se probouzela zpocená, zmámená a velice, velice vlhká.

Člověk by řekl, že v sedmnácti už má mladá holka platonická zamilování dávno za sebou. Že se to hodí na věk tak kolem čtrnácti. Jenže pro Kristýnu byla ‚její‘ zpěvačka víc, než jen někým z plakátu. Díky ní si uvědomila a sama sobě přiznala to, co už delší dobu tušila – že ji přitahují ženy. A je to přitažlivost tak silná, že se před ní nikam neschová, nakonec ji zkrátka vždycky dostihnou představy nahých ženských těl a jejich jemné kůže, představy tlumených i hlasitých naléhavých vzdechů, zaoblených vyzývavých naděr a tajemných zákoutí skrytých ve stínech…

Bylo to jednoduše k zbláznění. Kristýna bydlela na malém městě a počet příležitostí k seznámení se rovnal nule; s holkou se líbala dvakrát v životě, když pod dosti silným vlivem alkoholu vysloveně uprosila svou nejlepší kamarádku, že by byla vážně strašná legrace, kdyby se spolu začaly muchlovat. Pro Kristýnu to každopádně bylo víc než legrace, nikdy předtím nezažila hezčí líbání a panebože-to-je-ono pocit, jenže kamarádka další pokusy o romantický fyzický kontakt striktně odmítala, a tak Kristýna zůstala bez dalších zkušeností.

Už rok o sobě ví, že prostě ‚je‘, ale stále s žádnou nespala. Nic. Nula bodů.

O co méně faktických zkušeností měla, o to více si však byla jistá, že ví, které ženě by dopřála to privilegium zaučit ji do tajů milování ze všech nejraději… A vlastně to nebylo ani tak nereálné. Jen ji nějak zaujmout…

Kristýna ji zbožně sledovala zpod pódia, hypnotizovala ji pohledem, jejím očím neušlo nic – už stokrát jimi stačila polaskat křivky zpěvaččina těla, které bylo těsně obepnuto černými džínami a tričkem; její vlasy byly zpocené, držela se stojanu s mikrofonem a zpívala, jako by to měla být ta poslední věc, kterou kdy v životě udělá. Vyzařovala z ní síla, charisma – a sex.
Bože můj, chci tě, chci tě, strašně tě chci!

Nikdo neznal její skutečné jméno, byla známá jen pod svým uměleckým pseudonymem, Lee. Chodila zásadně v černé a nijak se ani před fanoušky netajila tím, že je bisexuální, ačkoliv lidé pohybující se v zákulisí mohli často zaslechnout, že k mužům Lee nechová ani z desetiny takovou náklonnost jako k ženám. Měla je nejraději mladé, štíhlé a vysoké. A měla je nejraději často. Byla si moc dobře vědoma svých předností a toho, co s lidmi dělá iluze celebrit, pódia a světel ramp, a tak si řekla, že když už jí bylo dáno, bude si tedy brát, a to plnými hrstmi. Štěstěna k Lee byla obrácena svou vlídnou tváří, takže o krásné ženy nikdy neměla nouzi – dnes večer to ale nadějně nevypadá. Z publika ji nezaujala ani jedna…

Musím něco udělat, musí  si mě všimnout!

Zoufalý výkřik podvědomí pročísl Kristýninu zatemněnou mysl.

Tak si sundej tričko, ozval se najednou vnitřní hlas.

Á hahaha, tak to ani náhodou. Copak jsem nějaká husa?! oponovalo svědomí.

Myslím to vážně, trval na svém vnitřní hlas, sundej si to tričko.

Vždyť je to pitomost! Akorát se ztrapním, to je přece… Hej, ale no tak!

Kristýna se najednou přistihla, jak nadšeně křičí a mává na Lee, zatímco volnou rukou šermuje se svým čerstvě sundaným tričkem a předvádí širému publiku své krásně tvarované přednosti v leopardí podprsence příjemné velikosti osmdesát bé. Okolostojící fanoušci se v euforii začali po jejích pokladech sápat a Kristýna tak-tak stačila hodit své tričko na pódium, Lee přímo k nohám. Ta překvapeně vzhlédla… a na tváři se jí objevil široký úsměv.

Jak jsem tebe mohla přehlídnout, kočičko?

Sjela ji pohledem odzhora dolů, dokázala si ji představit pod sebou, její štíhlé tělo naprosto odevzdané jejím dotykům; dokázala si představit ty dlouhé nohy, jak se nedočkavě roztahují, ale Lee by ještě počkala, Lee by tuhle krásku nechala umírat touhou, laskala by její naprosto neodolatelná prsa a mazlila by se s těma dlouhýma nohama a pomalu, opravdu velice pomalu, by její ruka i rty putovaly směrem vzhůru… Zpívala slova textu a každý tón věnovala jí, té modrooké hnědovlasé slečně vepředu, té, na jejímž polonahém těle se kvůli horku v kotli fanoušků leskly krůpěje potu, té, z jejíhož obličeje každým pórem vyzařoval chtíč a oddanost a Lee to zatraceně dobře viděla a cítila.
Ještě dvě písničky a jsi moje, zlato – a garantuju ti, že v životě nezapomeneš na to, co s tebou já provedu.

 

 „Čeká tě.“

Jediná dvě slova, která k ní chlápek z ochranky pronesl, než jí vrátil nátělník a následně ji protáhl mezi fanoušky čekajícími u dveří k šatnám. Kristýna se jako ve snách oblékla a měla dojem, že ji každou chvíli přestanou poslouchat nohy, jednoduše se složí, s blaženým úsměvem spočine na obláčku klidu a míru, a veškerá nervozita, strach, vzrušení a neschopnost uvěřit pravdivosti celé situace, to všechno bude pryč. Vždyť je to celé jako vystřižené z nějakého filmu. Hlavní hrdinka je šíleně zamilovaná do celebrity, ta si jí všimne, nechá si ji zavolat, pak si to vášnivě rozdají, celebrita zjistí, že i ona se zamilovala, nakonec se vezmou a všichni v kině roní slzy. The End.

No, tak tady je to trochu jinak, přemýšlela Kristýna za pomoci veškerých zbytků zdravého rozumu. Lee není zase taková celebrita – i když známá je dost. Plus tohle není koncert v O2 Aréně, nýbrž pro pár stovek lidí v klubu. A co se toho vášnivého sexu týče…

„Ahoj, kočko,“ pozdravila ji Lee, a zároveň ji tak vyrušila z úvah. Kristýna měla dojem, že svoje kalhotky bude muset jít vyždímat – Lee se na ni dívala přesně tak, jako na fotkách a plakátech. Vyzývavě, drze, s šibalským úsměvem. Chci-tě-šukat pohled.

Chlapík z ochranky se diskrétně vytratil.

„A-ahoj,“ usmála se Kristýna. Lee neztrácela čas. Vzala ji za ruku a odváděla si ji do prázdné šatny na konci chodby. Nechala si na sobě oblečení z koncertu, očividně se nestihla převléct, make-up a oční stíny měla lehce rozmazané a vlasy rozcuchané, ale proč, prokristapána proč ji to všechno dělalo ještě víc sexy?

„Dáme si panáka u mě.“ Nebyla to otázka, nýbrž konstatování faktu. „Jak se jmenuješ?“

„Kristýna…“ odpověděla a přála si, aby jí v dlani tolik netepalo, aby Lee neměla tak jasný a okamžitý důkaz jak moc vzrušená a nervoźní je.

„A můžu ti říkat Kris?“ otázala se Lee lehce chraplavým hlasem, trochu unaveným z koncertu.

„Říkej mi, jak jenom chceš,“ odvětila Kristýna a volnou rukou si prohrábla vlasy.

Lee ji vtáhla do místnosti,  zavřela za nimi dveře, Kristýnu o ně opřela a zdvihla jí ruce tak, aby se nemohla hýbat. Byla zpěvačce zcela vydaná napospas, vzrušeně dýchala a její hrudník se rychle pohyboval nahoru a dolů. Ústa měla lehce pootevřená a upřela pohled svých modrých očí přímo do Leeiných hlubokých tmavohnědých jezer.

„Chci tě,“ zašeptala. „Jsem tvoje největší fanynka…“

Lee se křivě pousmála a vrhla se svými rty na Kristýnin krk. Ta zasténala.

„Pověz mi, co přesně chceš,“ zamumlala horce Lee a jemně Kristýnu kousla do šíje.

„Já… Chci, abys mi to udělala a… Mmmhm!“ zavzdychala a zvrátila hlavu dozadu, když ji Lee kousla znovu a vzápětí po onom místě přejela jazykem, jako by chtěla stopy svých zubů zacelit.

„Nenech se rušit, kočičko, pokračuj,“ vyzvala ji..

„Chci, abys mi to udělala jazykem, chci to už hrozně dlouho…“

Lee neodpověděla, jediným plynulým pohybem však svlékla Kristýně nátělník, zahodila ho za sebe a chtivě ji popadla za oblé boky. Na jejím obličeji se usadil výraz naprostého soustředění a extáze zároveň. Stále mlčela, pouze přejížděla dlaněmi přes látku podprsenky s leopardím vzorem, načež bez skrupulí přejela svými nehty po zádech mladé dívky – ta jen vyjekla a vzdechla zároveň, a dříve, než si stačila uvědomit, co se stalo, Lee jí pouze za pomoci své zkušené levačky zručně rozepla a stáhla podprsenku. Kristýna teď před ní stála napůl obnažená, s tlukoucím srdcem a ňadry prosícími o dotek, aspoň Lee tak připadaly a zkrátka je tak nemohla nechat. Sklonila k nim a začala se s nimi mazlit, vrněla přitom jako kočka a užívala si každou sekundu, kdy mohla jazykem laskat jejich hebkou kůži i ztvrdlé bradavky, hrála si s nimi, lízala je, sála a kousala, a potom začala Kristýnu vášnivě líbat v oblasti těsně pod ňadry – ta si v tom momentě pomyslela, že se z toho zblázní, něco ji nutilo hlasitě sténat, a zároveň uvažovat, jak je možné, že zrovna na takovém zvláštním místě se jí to líbí… Pod prsy, to by ji v životě nenapadlo, Lee se asi prostě vyzná, ano, a teď se na ni ještě k tomu uličnicky usmívá, protože moc dobře ví, co dělá – a ví, co to dělá s Kristýnou.

Lee se jí znovu zpříma podívala do očí, pomalu si přitáhla její bradu k sobě a hluboce ji políbila; a to byl ten moment, kdy si všimla, že něco patrně není zcela v pořádku, polibek to byl sice vášnivý, ale zároveň trochu dětsky neohrabaný.

„No no, kotě, nesněz mě,“ zasmála se. „Je všechno v pohodě?“

„Ale jo, je,“ řekla Kristýna, uvnitř se ale topila ve smrtelných rozpacích. Teď jí došlo, že jsem cucák! zpanikařila. Je určitě zvyklá na zkušený ženský… Vyrazí se mnou futra.

„Ale ne, není,“ konstatovala Lee. „Tak copak?“

„Už je to zkrátka dlouho, co jsem se líbala s holkou…“

„Jak dlouho?“

„Rok…“

„Cože?!“ upřímně se podivila Lee. „Jak je to možný?“

„U nás ve městě žádný takový jako já nejsou…“

„A s klukama jsi trénovat nechtěla, co?“

„To bych si dala.“

„Spalas vůbec někdy s holkou?“

Nastala chvíle všeříkajícího bezdechého ticha, které bylo odpovědí samo o sobě.

Na tváři Lee se však i přes Kristýny nekonečný údiv objevil výraz bezmezného štěstí.

„No né, vždycky jsem zbožňovala bejt první!“ zakřenila se nadšeně, a pak zvážněla: „Oukej… Pojď sem ke mně. Dám si záležet…“ řekla, popadla Kristýnu, položila ji na zem a obkročmo se na ni posadila. „Já si tě vychutnám do posledního kousku, princezno,“ vydechla ještě a začala Kristýně rozepínat džíny.

„Sundej mi to…“ zavzdychala Kristýna. Celé tělo ji pálilo, chtěla být osvobozená z toho zbytku oblečení, co na sobě měla, a chtěla cítit tělo Lee na sobě – okamžitě. Její přání se postupně stávalo realitou. Lee vyhrála souboj nad těsnými kalhotami, mrštila s nimi do kouta a kochala se pohledem na teď už odhalené Kristýniny výstavní nohy. Začala je hladit, škrábat, sjíždět jazykem po pevných svalech těch šíleně dlouhých stehen; nemohla se jich nabažit.

„Kris… Ty jsou nádherný,“ vydechla, naprosto konsternovaná. Líbala její podkolenní jamky, což Kristýnu opět uvedlo do nečekaných stavů, a pak… Byl čas přiblížit se k cílové metě.

Lee však nespěchala. Přesně jak si umínila na pódiu, blížila se k lemu Kristýniných kalhotek zvolna, líně, centimetr po centimetru.

„Bože, Lee…“ ozval se prosebný sten. Jeho adresátka se uculila a velice zlehka pohladila Kristýnino jediné zakryté místo. Přestože šlo jen o dotyk přes kalhotky, z Kristýnina hrdla se opět vydral toužebný vzdech.

„Hlaď mě takhle…“

Lee rozkazu uposlechla. Hladila Kristýnu, jemně, pomalu, nahoru a dolů… místy trochu přitlačila. Kristýna si byla jistá, že tohle je ten nejkrásnější pocit, který kdy v životě zažila. Že asi umřela a ocitla se v ráji. Najednou však místo hlazení ucítila, že Lee jí kalhotky postupně sundává. Nadzdvihla nohy, aby jí to ulehčila, a pak už jen pootevřenýma očima sledovala, jak i poslední kus jejího oděvu letí vzduchem na druhou stranu místnosti.

Lee však nově odhalené území zcela ignorovala. Vztyčila se nad Kristýnou a znovu se věnovala jejím ňadrům, sjížděla jazykem po bříšku, líbala její kůži u lehce vystouplé pánevní kosti – jak zjistila, i tam byla Kristýna velice citlivá. Ale provokovala, dělala, jako by se jí tam dolů nechtělo. Až konečně…

„Tak co, Kris?“

„Co?“ dostala ze sebe přiškrceným hlasem oslovená.

„Chceš to? Chceš, abych ti ji pořádně…“

„Ano! Chci to a chci to hned, Lee, prosím tě, já už to nevy… áááách…“

Lee konečně schovala svou hlavu do tepla Kristýnina nezkušeného klína, nejdřív jen jako by se rozkoukávala, ale vzápětí s naprostou jistotou přejela jazykem tam, kde to Kristýna chtěla nejvíc. Objevovala ji, zkoumala, ochutnávala její vlhkost a v hlavě jí zvonilo.

Ježiši, já tohle miluju… miluju, miluju, miluju!

Přidávala na tempu, hltavě si brala to, co chtěla, své nehty zaryla do pevných stehen své mladé milenky a celá se v Kristýně ztrácela… Šatnu začaly naplňovat špatně tlumené vzdechy a sténání, Kristýna tomu nemohla zabránit, výkřiky vycházely přímo z ní, bylo to ryzí a opravdové. Přitáhla si hlavu Lee ještě blíž k sobě a už ani neměla pocity, neměla myšlenky, byly to jen nárazy extáze, vlny vzrušení a mezi nimi neexistovalo nic, vůbec nic.

Najednou ucítila, jak se k jazyku přidává i cosi pevnějšího – vylekaně se nadechla.

„Nic se neboj, zlato… Neboj,“ uklidňovala ji vynořivší se rozcuchaná Lee. „Je to jen prst, dobře? Zkusíme to, třeba se ti to bude líbit. Jsi šíleně vlhká, půjde to krásně…“

Kristýna ucítila nenadálý tlak a pnutí, trochu zvláštní bolest, ale zároveň jejím tělem projel blesk vzrušení – byl to sice jen jeden prst, ale cítila s neobyčejnou intenzitou, jak do ní vnikl, vzrušeně vnímala jeho pohyby v sobě, nejprve pomalé a potom o něco rychlejší a táhlejší…

„Páni, ty jsi těsná,“ ozval se chraplavý hlas Lee, už se ani nenamáhala své vzrušení frajersky skrývat. Pak znovu zabořila svou hlavu mezi Kristýniny nohy – a to byla pro Kristýnu téměř konečná. Jazyk Lee opisoval pomalé kroužky na jejím klitorisu, její prst se v ní rytmicky pohyboval tam a zpět, volnýma rukama se laskala střídavě s jejími prsy a stehny a Kristýna cítila přicházející orgasmus.

„Dělej mi to, přesně takhle,“ zavzdychala. Na nahém těle se jí leskly kapky potu, oči měla zavřené a pohybovala se ve stejném rytmu s Lee. Ta se zastavila, opřela svoje čelo o její a políbila ji, pomalu a intenzivně. Bylo to hodně zvláštní, cítit na jazyku samu sebe, ale ne úplně špatné. Ruka Lee se znovu dala do pohybu a její obličej sjel zpátky dolů, ale tentokrát Lee ani na vteřinu nespustila zrak z té nádherné holky pod sebou. Zbožňovala každou sekundu, kdy se mohla dívat, jak se pomalu blíží k vrcholu. Bylo to jako kdyby se k němu blížila i ona sama. Zpomalila.

„Ne, ne,“ zasténala Kristýna, „nepřestávej…“

„Popros,“ usmála se uličnicky Lee.

„No tak…“

„Popros.“

„Prosím…“

„Víc!“

„Prosím!“

„Hodná holka,“ pochválila ji Lee. Nadechla se a nabrala síly k velkému finále – a že se do finále opravdu blíží, to naznačovalo Kristýnino třesoucí se tělo i stále intenzivnější sténání v kratších a kratších intervalech… Tak pojď, zlato… Pojď, ty krásko, chci tě při tom vidět, chci si to zapamatovat…

„Lee, ááách bože můj, Lee, já už… já už…“
Táhlý a hlasitý sten prořízl vzduch v místnosti a Kristýna se zmítala v křeči prvního orgasmu, který kdy zažila se ženou; bylo to absolutní, neskutečně intenzivní a dechberoucí.

Dlouho, předlouho trvalo, než se její tělo uklidnilo a Kristýna pomalu chladla. Srdce jí však stále bušilo jako zvon a Lee, která si lehla na nepohodlnou podlahu vedle ní, na tom byla zrovna tak. Přerývaně dýchala a otírala si obličej.

„Teda ženská,“ už asi posté se na Kristýnu šibalsky usmála. Teď k tomu však přidala poněkud unavený a unylý, i když stále jiskřivý pohled svých tmavohnědých očí. „Je to trošku neromantická otázka, ale vážně jsi to měla? Protože když seš s někým poprvý, je docela častý, že se člověk neudělá, tak to radši předstírá.“

„Tak si šáhni,“ culila se potutelně Kristýna. Lee se převalila a levačkou si znovu vymohla přístup do Kristýnina klína.

Už musela zažít spoustu věcí, ale její upřímně překvapený výraz hovořil za vše: „Ježiši! Taková Niagára!“

Smály se obě a stále nahá Kristýna se k Lee přitulila. „Bylo to úžasný…“

„Já vím, zlato,“ mrkla Lee.

„A kdy to necháš zkusit mě?“

Lee se nadechla, aby odpověděla, když v tom se ozvalo hlasité zaklepání na dveře: „Lee! Hni sebou, odjíždíme do hotelu, všichni na tebe čekají!“ zahřímal manažer a Lee otočila oči v sloup.

„Jojo, hned!“ křikla v odpověď a neochotně zvedla ze země samu sebe i obnaženou Kristýnu. „Obleč se, Kris, padáme.“

„To jako obě dvě?“

Lee se na ni na moment zamyšleně zahleděla, než rozhodným hlasem odpověděla: „Jo, obě dvě. Protože když už tě mám teda jako zaučit,“ vesele se zašklebila a líbla ji na tvář, „tak se vším všudy!“