Máme tady Vánoce, svátky pohody, lásky a míru, ke kterým neodmyslitelně patří vánoční hudba. My v redakci jsme se vánoční hudbě vůbec nebránily, ba naopak jsme ji vyhledávaly jak v rádiích, tak na různých vánočních trzích. A vrcholem je pak zatančit si na nějaký ten vánoční zamilovaný song s drahou polovičkou při pečení cukroví. Cožpak teprve pobrečet si u filmu Láska nebeská! Ale to už jsme někde jinde. Zpátky k hudbě – uvařte si svařené víno nebo dobrý čaj, pohodlně se usaďte a nechte se unést trochou té teplé vánoční hudby.

Jako první tady máme nezapomenutelnou klasiku od skupiny Queen – „Thank God It’s Christmas„. Tak schválně, kolik z vás si bude text pobrukovat společně s Freddiem?

Dále zde máme zástupkyni něžného pohlaví, 31 letou americkou zpěvačku Brandi Carlile, která se otevřeně hlásí k lesbické orientaci. Nevyprodává sice ty největší haly po celém světě, ale my doufáme, že její čas teprve přijde. Vy si můžete vychutnat její vánoční píseň „The Heartache Can Wait“ o tom, že bolest zlomeného srdce může počkat.

A na závěr klasika všech klasik, kdo jiný než sám Georgík, tedy George Michael a jeho svádivý hlas v písni „Last Christmas„.

Moc nás mrzí, že vám nemůžeme nabídnout vánoční song od nějakého českého interpreta, který se nestydí za svoji odlišnou sexuální orientaci. Samozřejmě, máme jich v republice několik, kteří se prostě nepřiznají a nepřiznají… Takže pro sebemrskače – vánoční video od Petra Kotvalda najdete zde :). Ale je to opravdu jen pro otrlé povahy.