Lip ServiceUž je to tak a vůbec nás to netěší. Britský seriál Lip Service, jehož druhá řada šla do vysílání loni na jaře, nebude mít dalšího pokračování. Postavy jako  hurikán Sadie, tragická Tess nebo strohá policistka Sam už tak bohužel v další sérii neuvidíme. Harriet Braun, autorka seriálu, na svém twitteru uvedla, že BBC Three nebude pokračovat v natáčení třetí série. Vedení televize neuvedlo důvod.

Na případné komentáře si můžete počkat přímo na Harrietině twitteru. Mrzí nás, že už se tak nepotkáme v podmračeném Glasgow, neužijeme si scény nabité sexem, vtipem, trapasy, ironií a především sladký skotský přízvuk. Redakce bude nejvíce postrádat Sadie. A proto si ji připomeňme, in memoriam, na videu níže.

O nové lesbické seriály ale naštěstí nepřijdeme, na pozdim jsme vás informovaly o novém seriálu The Fosters, který produkuje Jennifer Lopez a těšit se můžeme také na sitcom z dílny BBC 2 Heading Out, kde si hlavní roli zahraje sama autorka seriálu, Sue Perkins. Ta zde ztvární čtyřicátnici, jíž položí nůž na krk vlastní přátelé a donutí ji ke coming outu.

Doporučujeme si počkat, až Sadie sbalí turistku v baru ;)