Marie de Villepin a Amber HeardBulvárem proběhla zpráva, že Johnny Depp dostal kopačky. Jeho bývalá milenka Amber Heard teď chodí s francouzskou modelkou Marie de Villepin. Co je na tom pravdy?

O spekulacích, že bisexuální herečka Amber Heard (26) chodí s Johnny Deppem, se kterým se seznámila při natáčení filmu Rumový deník a že právě kvůli ní se Depp rozešel s dlouholetou partnerkou a matkou svých dětí francouzskou herečkou Vanessou Paradise, jsme vás již informovaly v tomto článku. Tehdy se také věřilo, že Heard se kvůli Deppovi rozešla se svojí dosavadní přítelkyní, umělkyní Tasyou van Ree.

Na celé záležitosti je zvláštní, že na internetu těžko najdete jedinou fotku, kde by spolu byli Depp a Heard, aniž by šlo o fotku z filmu samotného nebo z jeho premiéry či jiných podobných filmových setkání/večírků. Jestliže spolu podle spekulací opravdu tito dva chodili, kde je nějaký důkaz?

Ať už to bylo jakkoliv, jedna věc je jistá – Amber Heard má novou přítelkyni. Tou je francouzská modelka Marie de Villepin, křehká šestadvacetiletá blondýnka, která se mimo modeling věnuje také herectví a zpěvu. Připadá vám její jméno povědomé? To bude možná proto, že je dcerou bývalého francouzského premiéra. Dominique de Villepin tento úřad zastával od května roku 2005 do května roku 2007.

Marie se po vystudování právnické školy zaměřila na herectví a byly bychom ji i zahlédly v Tarantinově filmu Inglorious Basterds/Hanebný parchanti, kdyby ji nakonec z filmu při finálních úpravách nevystřihli.Jejím nejdůležitějším hereckým počinem zatím byla role francouzky Julie v německo-ruském filmu Bajkonur z roku 2011. Větší úspěchy slavila na poli modelingu, byla například tváří parfému Ange ou Démon od Givenchy a následovala tak Audrey Hepburn nebo Liv Tyler. Marie také zpívá v punkové kapele Pinkmist.

Na youtube jsme pro vás našly dvě zajímavá videa, prvním je přílet Amber a Marie do Paříže, Amber se docela zbytečně schovávala před novináři (žádnou akci ale nečekejte). Druhé video je pak mnohem zajímavější, můžete si zde prohlédnout Amber skoro v celé její kráse jen v kalhotkách. Scéna pochází z filmu Informers z roku 2008, kde se v hlavních rolích objevili Kim Basinger a Mickey Rourke.

Marie a Amber jedou z kina

Na závěr přidáváme foto těchto dvou „hrdliček“, v Paříži si zašly třeba do pekárny nebo do kina. Na jakýpak film asi šly? :)

Amber Heard a Marie de Villepin