Paris HiltonParis Hilton draží svůj parfém a celý výtěžek z aukce bude věnován charitě.

Hvězda televizních reality show získává peníze pro organizaci GLAAD, celým názvem Gay & Lesbian Alliance Against Defamation, bojující za rovná práva homosexuálů. Paris věnovala do dražby flakón jejího již šestnáctého parfému nesoucího název Dazzle a výhercem se stane ten, kdo přihodí nejvyšší obnos na největší online dražební stránce eBay.

Jedenatřicetiletá hvězda se kvůli této speciální „soutěži“ spojila se serverem Hollyscoop.com a vítěz aukce obdrží jeden velmi speciální flakón, který sama dědička hotelového impéria ozdobila krystaly.

Paris Hilton a její parfémParis doposud pustila do světa patnáct svých vůní, proto je aukce o její novinku s číslem 16 o to lákavější.

Sama tweetovala: „Auction for my latest fragrance, Dazzle, decorated by me. All money will be donated to @GLAAD. #Charity.“

[„Aukce s mojí poslední vůní, Dazzle, mnou dekorovaná. Všechny peníze budou darovány charitě GLAAD.“]

Podle serveru AZCentral.com se výše částky za originální flakón s novou vůní vyšplhala až na celých 2 275 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 44 360 Kč.

Hollywoodscoop.com uvedl, že vytvořila parfémové impérium v hodnotě více než 1,5 miliardy dolarů. Nemusíme mít tedy obavy, že by někdy přišla na buben, i kdyby byly její parfémy propadák. :)