Pink s manželemA máme tady další singl z nové desky P!nk nazvané Truth About Love, k singlu P!nk vypustila do světa také videoklip, kde si v posteli užívá s vlastním manželem. Píseň se jmenuje Just Give Me a Reason, tedy Dej mi aspoň důvod a je samozřejmě o lásce a bolesti a o tom, jak to příště udělat lépe…

O jejím novém albu a koncertním turné už jsme vás informovaly například v tomto článku a také jsme vám přinesly videoklip k písni Try.

Ke třetímu singlu z nového alba si třiatřicetiletá zpěvačka přizvala týpka jménem Nate Ruess. Ačkoliv vám jeho jméno možná moc neřekne, poznáte alespoň jeho hlas – v projektu Fun nazpíval píseň We Are Young, která se stále ještě prohání rádii. Na první pohled je to divné spojení, Nate je sice jen o 3 roky mladší, ale působí vedle P!nk jako zajíček.

Just Give Me A ReasonAčkoliv píseň zezačátku nezní nějak výjimečně a vypadá to, že P!nk se patlá v melancholických, ufňukaných a smutných melodiích (druhý singl Try není taky zrovna vypalovačka na party), Just Give Me a Reason má velký potenciál. V druhé půlce songu je už ale jasné, že to opět bude hit, který uslyšíme na každém kroku a že P!nk překonává sama sebe. Navíc jim to s Natem opravdu dobře souzní  a jejich „trápení“ je i uvěřitelné. A teď již slibovaný videoklip!