WildfangAno, máme tady návrat Kate Moennig aka Shane ze seriálu The L Word! A po jejím boku můžeme vidět také Megan Rapinoe, olympijskou vítězku v ženském fotbale z Londýnských letních olympijských her 2012, která se otevřeně hlásí k homosexuální orientaci. A nutno dodat, že Kate to v klipu opravdu neuvěřitelně sekne!  A čím je starší, tím je krásnější!

Wildfang je módní značka, která cílí na butch a tomboy ženy a také na ty, které chtějí být genderově neutrální. „Wildfang“ je přitom německé pojmenování pro „tomboy“, tedy ženu, která se stylizuje do role muže a většinou se tak i obléká. Tuto módní značku mají na svědomí dvě návrhářky, které dříve pracovaly pro Nike, Emma Mcilroy a Julia Parsley. Rozhodly se představit celistvou nabídku oblečení pro tomboy ženy, zároveň ale tvrdí, že nejde o značku, ale o skupinu. Na svých webových stránkách Wildfang.com se označují za zlodějky, které přepadávají mužské šatníky a kradou saka, svetry nebo třeba pánské polobotky, prostě takové moderní Robinky Hoodky (nebo jak to správně vyjádřit).

Kate Moennig pro WildfangAle teď už k samotné reklamě:  mimo Kate Moennig a Megan Rapinoe  se tu objeví také bubenice Hannah Billie skupiny Gossip (americká kapela s doslova nepřehlédnutelnou zpěvačkou Beth Ditto), módní redaktorka Laurel Pantin píšící pro časopis Glamour (takový Vogue pro mladší ročníky) a módní bloggerka Nadia Sarwar. Kate napřed „děvčata“ vyzvedne a pak se jede na taneční párty s uvolněnou atmosférou, extravagantní zpěvačkou a samými krásnými mladými těly.

Idealní představa rande podle Kate Moennig? Jít tak na tři hodiny tancovat a najít si někoho, kdo to umí opravdu dobře. Inu, kdo by s ní netancoval?!