Freedom NightMiss Freedom Night, aneb volba královny krásy na nejoblíbenější párty pro queer holky!

Hlasování již nějakou dobu probíhá a do konce února je vaším úkolem vybrat prostřednictvím „lajkování“, čili hlasování na Facebooku, 6 finalistek, které přímo postoupí do dalšího kola a vystoupí jakožto kandidátky na Miss v pátek 15. března na pražské Freedomce „Miss Freedom Nigt“ v P.M Clubu (Trojická 10, Praha), kde se na podiu představí ve třech disciplínách:

  • v rozhovoru s moderátorem
  • ve volné disciplíně
  • v promenádě v plážovém oblečení

Nesmíme zapomenout na finalistku s číslem 7! Sedmičkou se stane právě ta sLečna, která zaujme porotu natolik, že od ní dostane divokou kartu a bude se tak moct připojit k ostatním finalistkám a předvést nám, co v ní je!

A jeké slečny se vlastně o onen titul uchází? Pojďme se podívat na fotky:

Queermag.cz si nenechá ujít jedinečnou příležitost a soutěžícím položí pár otázek. Věříme, že vám tím usnadníme rozhodování!

Ačkoliv je téma MISS středobodem večera, musíme vzpomenout také na úžasné DJky, které nás budou hudebně doprovázet celým večerem, jsou jimi DJ Henriette a DJ Kamila, které vám zajisté splní nejedno hudební přání. ;)

Samotná FN za dobu své existence ušla už velký kus cesty a společně s ní roste i prestiž oblíbené Miss Freedom Night, čím dál více dívek jeví zájem o to stát se královnou komunity, a proto věříme, že účast na párty Miss FN bude opravdu početná. Proto neváhejte a kromě své účasti v hlasování na Facebooku se přijďte také podívat a hlavně pobavit na březnovou Miss Freedom Night!

Miss Freedom Night 2013

 

Říkáte, že do března je daleko? Pak si přijďte zatančit také na brněnskou FN do 7. nebe, která se koná Freedomka již tuto sobotu 23. února. A jaké že bude téma večera? Mafia & kurtizány!

Kromě soutěže o největší Donnu Freedom Night, která získá redbullovou loď, se můžete těšit na speciální akci: 2x vodka a 1x Redbull za 99Kč. Nenechte si ujít jedinečný sraz podELsvětí!

U vstupu zaplatíte výpalné 100 Kč. ;)

Mafia & Kurtizány FN Brno