Jennifer Beals budeme již brzy moci vidět v novém seriálu, ba co víc, bude na něm spolupracovat s Ilene Chaiken, producentkou a scénáristkou The L Word. Čicháte nějakou „lesbárnu“? Nejprve se bude pracovat na pilotním dílu, když bude mít úspěch, bude natočen celý seriál. Pojďme se podívat, co mají holky za lubem.

Pilotní díl se jmenuje Venice, což je plážové město v Kalifornii, kde žijí hlavní postavy. Půjde o soap operu, česky tedy o telenovelu, která poběží na americké stanici ABC ve večerních hodinách. Pilotní díl bude režírovat McG (Charlieho Andílci, Chuck nebo Terminátor Salvation) a o scénář se postará Byron Balasco (Beze stopy, Huff).

Zzatímco Jennifer Beals si zde zahraje bohémskou matku vlivné rodiny, Ilene Chaiken bude spoluproducentkou a režisérkou. Ilene se přitom v poslední době moc nedaří – nedávno natočila pilot k detektivnímu seriálu pro stanici CBS, seriál se však realizace nedočkal. Dalo by se říct, že od skončení The L Word v roce 2009 zatím nepřišla s něčím kloudným. Jennifer se věnovala seriálům jako The Mob Doctor, Castle (Castle na zabití vysílala i česká Prima Family) nebo The Chicago Code.

Seriál se bude točit kolem dvou rivalských rodin v Kalifornii a bude v něm klasické Romeo-Juliovské drama – zakázaná láska členů těchto rodin. Jennifer bude hrát matriarchu, tedy hlavu rodiny jedné z nich, jejíž syn se po šesti letech vrací do Venice. Vypadá to, že v seriálu bude o LGBT postavy nouze, ale nezoufejme. Krásná Jennifer za to stojí!