Originální LGBT Queer Ball již tento pátek v Brně.

Queer Ball 15.3.2013 - letákPřesně za dva dny se v brněnském Kulturním centru Stadion uskuteční první originální LGBT Queer Ball. Ples či spíše bál si klade za cíl oživit brněnskou společenskou Queer scénu. Pořadatel, kterým je občanské sdružení STUD Brno, má v plánu založení tradice takovéto akce v Brně po vzoru mnoha evropských měst, např. Vídně, kde se akce podobného typu konají každoročně již delší dobu.

Queer ball se uskuteční v pátek 15. března 2013Kulturním centru Stadion, Kounicova 20 od 19:00 a s podtitulem LGBT hetero-friendly bál a motivem Black and White přivítá všechny lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, jejich přátele a Queer lidi. Velký sál a jeho přilehlé prostory, kde se mnoho Brňanů učilo tančit, umožní všem návštěvníkům užít si večer plný zábavy, ať již ho stráví na tanečním parketu nebo s přáteli u společného stolu.

„Ohlasy na Queer Ball jsou veskrze pozitivní. Lidé oceňují příležitost jít se svým partnerem nebo partnerkou na akci takového typu, podle jejich názoru v Brně dlouho chyběla.“ říká Marek Christ, jeden z organizátorů akce.

Queer Ball 15.3.2013 - letakCelým večerem bude provázet moderátorka, šansoniérka, textařka a zpěvačka Ester Kočičková. K poslechu a k tanci během večera zahraje široký výběr hudebních stylů, od rockpopu, přes latinskoamerické rytmy, funk, soul až po taneční a jazzové standardy, živě v bohatém nástrojovém obsazení kapela Na šikmé ploše. Nebude chybět ani taneční vystoupení, laser show a mnoho dalšího.

„Místenkové vstupenky ke stolům jsou v současné době až na pár výjimek rezervovány nebo prodány, ovšem stále jsou v prodeji vstupenky bez rezervace místa, těch je k dispozici dostatečné množství. Hosté, kteří nebudou mít rezervovány místenkové vstupenky, nebudou celý večer muset jen stát. Budou jim k dispozici na přístavku židle a prostor pro příjemně strávený večer.“ pokračuje Marek Christ.

Rezervace vstupenek probíhá na webu www.queerball.cz, vstupenky je možné zakoupit také prostřednictvím rezervačního systému SMS Ticket na www.smsticket.cz.

Sál v Kulturním centru Stadion, Kounicova 20
Sál v Kulturním centru Stadion, Kounicova 20

Kontakt pro vás:

Marek Christ, tel. 603 367 762, info@queerball.cz , www.queerball.cz