Elton JohnJste vyznavači kvalitní hudby? Pak vězte, že již v těchto dnech si můžete zakoupit vstupenky na prosincový koncert popové legendy Eltona Johna, který 18. 12. 2013 zavítá se svojí kapelou do Prahy.

Nadaný skladatel, držitel cen Grammy, Tony Award, Brit Award a také Zlatého glóbu, spisovatel (loni napsal knihu Love is the Cure: On life, loss and the end of AIDS) a také dvojnásobný táta, který ani přes své otcovské povinnosti nezapomíná na svoje fanoušky, vyjel na světové turné Elton John & Band: Greatest Hits Live 2013, během kterého zazpívá i ve stověžaté Praze.

Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 1390 a 2590 Kč a předprodej na terminálech Sazky bude zahájen 18. března v devět ráno.

Ačkoliv je to „greatest hits“ turné, Elton v září vydává novou desku The Diving Board a určitě si na koncertě střihne nejeden z nových kousků. The Diving Board bude obsahovat 13 písní:

Oceans Away Oscar
Wilde Gets Out
A Town Called JubileeElton John
The Ballad of Blind Tom
My Quicksand
Can’t Stay Alone Tonight
Voyeur
Home Again
Take This Dirty Water
The New Fever Waltz
Mexican Vacation (Kids In The Candlelight)
Candlelit Bedroom
The Diving Board

Nechcete-li Eltona propásnout a nesedí vám termín pražského koncertu, který připadá na 18. prosince, můžete si zajet na návštěvu k sousedům do Rakouska nebo Německa, kde také koncertuje:

18.6. – Vídeň, Rakousko
19.6. – Salzburg, Rakousko
5.7.-21.7. pět zastávek po Německu

Kompletní seznam měst, která Elton poctí svou návštěvou, najdete zde.