Microsoft přišel s novou reklamou a věřte, že její tvůrci se toho nebáli. Je jasně znát posun postoje k homosexuálním sňatkům. Podpora veřejnosti asi nikdy nebyla silnější.

Vedle odvážného kaskadéra se v reklamě na Microsoft Outlook objevily i dvě dámy, které uzavřely registrované partnerství. Lesbický pár prožívá svůj svatební den, ze Sarah Jones se rázem stává Sarah Jones-Brown a jejich okolí z toho má upřímnou radost.

Gay svatba v reklamě MicrosoftuZakladatel a výkonný ředitel společnosti Microsoft, Bill Gates a Steve Ballmer, patří mezi ty, kteří veřejně podporují LGBT komunitu. Každý z nich daroval $ 100,000 na podporu rovnoprávnosti homosexuálních manželství ve státě Washington.

Microsoft mimo jiné patří ke koalici 70 společností a organizací, které se hlásí k dokumentu (z roku 2011) bránícího akt manželství. Společnosti tvrdí, že rozdílnost v právech jednotlivých států a federálního zákona, v němž je manželství osob stejného pohlaví zakázáno, neprospívá obchodu. Spolu se společnostmi jako je Google či Starbucks se vyslovil proti diskriminaci homosexuálů na pracovišti.

Snad je jejich postoj spolu s touto reklamou branou do budoucnosti, v níž budou stejnopohlavní sňatky brány jako zcela obvyklá věc.