Tisková zpráva:

Milí a milé,

Kvemurádi bychom vás pozvali na Queer kreativní workshop, který se uskuteční v úterý 9.4. od 17:00 v NESEHNUTÍ (tř.Kpt.Jaroše 18, Brno),
Přijďte si užít příjemný podvečer s pastelkami a barvičkami a namalovat či nakreslit nějaký osobitý výtvor na téma coming out.
Odkaz k události na FB: www.facebook.com/events/135581543292068/

I nadále sbíráme psané příběhy coming outu (podívejte se na první z nich na www.qmu.cz/projekt-coming-out/vase-pribehy/) – uzávěrka je prodloužená do 14.4., proto pokud jste ještě nepřispěli tím svým, neváhejte. A řekněte i svým známým a přátelům, ať se podělí o své zkušenosti. Vítáme všechny příběhy coming outu (osobní i sekundární). Více na www.qmu.cz/projekt-coming-out/podelte-se-o-svuj-pribeh/.

Ti z vás, kteří rádi organizují akce a chtěli by se zapojit do projektu coMing oUt a aktivit Queer univerzitního týdne, jsou vřele zváni na setkání k projektu, které se uskuteční v pondělí 8.4. v 17:00 v Záhradě (Údolní 37, Brno). Budeme probírat akce Queer týdne, proto pokud máte nápad na akci, kterou byste chtěli uspořádat, případně víte-li o někom, kdo něco pořádá, dejte vědět a můžeme domluvit spolupráci.

Máme pro vás také nabídku účasti na infostánku QMU, který bude 7.5. na Majálesu – odměnou za pomoc budiž volný vstup na Majáles (za QMU můžeme získat až 5 vstupenek), kdo máte zájem, dejte co nejdříve vědět na náš e-mail na queermu@gmail.com.