Gigi Chao na obálceJe to už nějaký ten pátek, co jsme vás informovaly, že Sasha Baron Cohen (proslulý např. jako Borat či Bruno) se pokusí zapracovat na filmu o dceři hongkongského miliardáře – nejbohatšího muže této země Cecila Chao, který  nabídl 40 miliónů liber jakémukoli muži, kterému se podaří přivést jeho lesbickou dceru k oltáři a udělat z ní tak hetero dívku, resp. ženu. Co bude s filmem jsme se nedozvěděly, pravděpodobně Sasha námět odložil na okraj stolu a tam zapadl pod vrstvou prachu, avšak původní příběh dcery Gigi Chao pokračuje.

Gigi (33) se sice před více než sedmi lety sbalila a odjela s partnerkou Sean Eav, se kterou v loňském roce vstoupily v Paříži do registrovaného partnerství, hledat nový život, pro jejího otce však Gigin odchod domova není žádná překážka. „Co už, udělám, co chci, jsem bohatý.“

Zatímco její otec sní o hetero dceři, která  nikdy nebude akceptovaná ve vyšší společnosti, leda by byla vdaná za muže, jak otec prohlásil, a Sasha Baron Cohen sní o novém filmu, Gigi se postavila před objektivy fotografů a objevila se na titulní stránce hongkongského magazínu Tatler. Řekla, že se musela odvděčit těm 20 tisícům lidí, kteří jí na Facebooku posílali žádosti o přátelství, o ruku, gayům i válečným veteránům, kteří jí psali dojemné i nesnesitelné dopisy, v nichž jí psali o svých sexuálních fantaziích nebo ve kterých jí ženy nabízeli manžela.

Gigi to na fotkách velmi sluší a věříme, že přes veškeré bohatství jejího otce se mu z ní hetero dceru nepodaří udělat. :) O asijských mužích se říká leccos, ale většinou se to týká malého pohlavního údu. Co se říká v posteli o děvčatech z Asie? Máte zkušenost?