Sara Gilbert a Linda Perry na udílení cen GLAAD Media AwardsLinda Perry a Sara Gilbert – kdo že to je, ptáte se? Linda Perry je sedmačtyřicetiletá zpěvačka a textařka americké (dnes již neexistující) skupiny 4 Non Blondes, pro připomenutí se podívejte například na tento hit, What’s up. Její snoubenkou se minulý týden stala taktéž rodačka z USA, osmatřicetiletá herečka Sara Gilbert známá ze sitcomů Roseanne a Big Bang Theory, v současnosti autorka a hvězda talk show The Talk, kterou jste mohly sledovat na Prima Love.

Po dvou letech společného života se rozhodly do toho praštit a učinit jejich vztah oficiálním.

Níže najdete video z talkshaw The Talk, kde Sara popisuje, jak ji Linda požádala o ruku. Je nutné dodat, že Linda si dala opravdu záležet a už jen proto, kolik si s tím dala práce a jak moc byla její žádost romantická, je jasné, že Sara nemohla říct ne.

Ve zkratce – Linda vytáhla Saru na piknik, kde nejprve potkaly pouličního hudebníka, který hrál jejich oblíbenou, docela známou píseň. Pak ho požádaly o další, ale už méně známou píseň, ale ejhle, hudebník ji přesto bravurně zvládl. Sara si říkala, že by to byl originální  způsob žádosti o ruku, ale že ona by asi zapojila víc lidí a sehnala třeba i smyčcové hudební těleso a musela by to být trošku větší show. Linda ji ale překvapila – lidé sedící a piknikující okolo vytáhli zpod svých dek smyčcové nástroje a nejen to, objevil se i saxofon nebo trombon! A pak Linda začala vytahovat věci ze svého batohu, byla to trička, která si na sebe začala oblékat.

To první na sobě mělo nápis WILL, druhé YOU, třetí MARRY, čtvrté ME a poslední tričko obsahovalo otazník. Tedy v překladu Vezmeš si mě? A došlo samozřejmě i na prstýnek. A úplně na závěr to Linda podtrhla tím, že jí nechala zahrát jejich nejoblíbenější píseň přímo od jejího autora (ač je to píseň spíše rozchodová, čemuž se Sara nebojí zasmát). A v parku se objevily také matky zamilovaného páru a jejich přátele… Co si o takové žádosti o ruku myslíte vy? Zinscenovaly byste něco „lepšího“? Nebo už se vám podařilo originálně požádat o ruku a nedostat košem?

Linda a SaraSnad jen dodáme, že Sara se vyoutovala teprve v roce 2010, kdy přiznala svůj tajný devítiletý vztah s televizní producentkou Allison Adler. Pár spolu měl dvě děti, osmiletého syna jménem Levi, kterého porodila Allison a šestiletou dceru Sawyer, jejíž biologickou matkou je Sara. Krátce po rozchodu začala Sara oficiálně chodit s Lindou.

Doufáme, že svatba bude brzy a že nebude tajná.

Pokud si chcete poslechnout jejich zamilovanou písničku, je to Missing You od Johna Waita a oficiální videoklip je k nalezení na youtube.com. Je to hit z roku 1984 a určitě ho znáte, stačí se jen zaposlouchat :).