KvemuTisková zpráva:

Queer platforma MU hledá dobrovolníky a dobrovolnice na infostánky, které budou od úterý 14.5. umístěny na fakultách Masarykovy univerzity v rámci akcí Queer univerzitního týdne.

Stánky budou probíhat od 12 do 15 hodin na následujících místech: FSS (hlavní stánek) FF, PdF, FI a kampus. Záleží na vašich časových možnostech a preferencích, na kterém stánku a kdy budete.
Dobrovolnice a dobrovolníci na stáncích budou mít na starosti distribuci letáků a brožury projektu coming out a informování o programu Queer univerzitního týdne. Před samotnou akcí proběhne ještě informační schůzka, na které se dozvíte informace ohledně programu a fungování stánků.

Pokud máte zájem se zapojit, kontaktujte nás prostřednictvím webového formuláře: www.qmu.cz/queer-univerzitni-tyden-vyzva-pro-dobrovolniky-a-dobrovolnice/ nebo se na nás obraťte e-mailem na queermu@gmail.com.

Na infostáncích se seznámíte se spoustou nových lidí a navíc vás může hřát u srdce, že pomůžete při organizaci největšího queer univerzitního festivalu v ČR.