Pet Shop BoysPřinášíme vám videoklip k prvnímu singlu z nového alba britské skupiny Pet Shop Boys, které má vyjít 15. června. Album ponese název Electric a při poslechu prvního singlu je jasné jak facka, že půjde opravu o elektrizující taneční hudbu. Pet Shop Boys tak velmi rychle navazují na album Elysium, které jim  vyšlo loni na podzim. Asi kují železo, dokud je žhavé :).

Možná se někdo podivuje nad tím, že se Pet Shop Boys zasekli na diskotékové muzice z osmdesátek a devadesátek, ale pokud si poslechnete právě album Elysium, najdete v něm mnoho nových prvků, ačkoliv je z hudby pořád cítit ona hravost z prvních dvou dekád působení kapely (Neil a Chris se seznámili rokiu 1981 a již druhý rok vznikly jejich prvotiny, včetně největších hitů jako It’s A Sin nebo West End Girls).

Vydání alba bude doprovázet velké turné, o kterém jsme vás již jednou informovaly. „Petshopáci“ asi nebudou tolik trojčit po pódiu jako 54letá Madonna, i když mají podobný věk – Chris Lowe má 53 let a Neil Tennant již v létě oslaví 59. narozeniny. Co dodat, snad jen aby je nepřešla chuť produkovat pořád úžasnou hudbu!